Strona 1 z 1

Salazopyrin EN, a dziwny kolor moczu

: 16 maja 2011, 18:47
autor: famona
od trzech dni biorę Salazopyrin EN. Czy to normalne, że mój mocz ma kolor zielonkawy???
Trochę się martwię, bo takich kolorków to jeszcze nie miałam. I zastanawiam się czy dzieje się coś niedobrego, czy to po tych pigułach jest standardowe :neutral:

zmiana tematu zg.z reg
Anette

Re: dziwny kolor moczu

: 16 maja 2011, 19:03
autor: famona
Właśnie chyba nic takiego nie jadłam, co by w taki sposób zmieniło jego kolor :smutny:
Trzy dni temu zaczęłam brać Salazopyrinę. I właściwie od wieczora pierwszego dnia zrobił się zielonkawy. Stąd przypuszczenia, że jest to związane z przyjmowanymi lekami.

Re: dziwny kolor moczu

: 16 maja 2011, 20:50
autor: Alutka86
Ja miałam różne kolory moczu.. od ciemno żółtego po pomarańczowy, a nawet żółto-zielonkawy.. jak brałam sufasalazin en
Spostrzegłam, że zależy to od tego ile się danego dnia wypije oraz czy to będą z nocy, czy też nie..