Strona 1 z 1

Re: Metypred a sylwetka

: 12 wrz 2007, 15:15
autor: Rafal17
Mam pytanie od dzisiaj zacząłem brać metypred i chce wiedzieć czy żeby nie wyglądać jak "świnka" muszę robić ćwiczenia fizyczne typu pompki, brzuszki czy podnoszenie hantla? Proszę o radę. Pozdrowienia dla wszystkich

Re: Metypred a sylwetka

: 12 wrz 2007, 15:42
autor: Raysha
Rafal17 pisze:"świnka" muszę robić ćwiczenia fizyczne typu pompki, brzuszki czy podnoszenie hantla?
powiem ci że może ci to pomóc ale całkowicie Ci tego nie zniweluje bo to zatrzymanie wody w organiźmie takie jest moje zdanie ale poczekaj na inne wypowiedzi bo być może się nie znam

Re: Metypred a sylwetka

: 12 wrz 2007, 18:59
autor: Rafal17
Może się mylę ale sterydy te, które zażywają kulturyści mają podobne działanie bo też zatrzymują wodę w organiźmie i oni ćwiczeniami kształtują swoje ciało może więc jeśli będę ćwiczył to uniknę "puszystej" budowy ciała i będę miał bardziej atletyczną. Nie wiem nie znam się na tym proszę o radę.

Re: Metypred a sylwetka

: 24 lis 2008, 20:53
autor: Justynka
Przyjmuje Metypred już 9-ty miesiac i powiem szczerze ze przytylam moze ze dwa kilogramy. I to niestety najbardziej buzka sie zaokraglila. Radze nie rzuc gumy przy tych poczatkowych dawkach bo wtedy twarz przyjmuje ksztalt gruszki.Pozdrawiam.

Re: Metypred a sylwetka

: 24 lis 2008, 21:01
autor: Shima
Rafal17 pisze:Może się mylę ale sterydy te, które zażywają kulturyści mają podobne działanie bo też zatrzymują wodę w organiźmie i oni ćwiczeniami kształtują swoje ciało może więc jeśli będę ćwiczył to uniknę "puszystej" budowy ciała i będę miał bardziej atletyczną. Nie wiem nie znam się na tym proszę o radę.
Dokładnie...masz rację...mimo że jestem kobietą niechcąco przetestowałam to na sobie.
Nie jedz soli :) (wszystko co słone jest be)...a przy ćwiczeniach co nieco tej wody wypocisz :)
Powodzenia