Strona 1 z 1

Zażywanie odżywek przed i po siłowni.

: 25 cze 2015, 21:49
autor: DragonFly
Witam

Zachorowałem na "Wrzodziejące zapalenie jelita grubego", czy w związku z tą chorobą zażywanie odżywek typu: Mutant Mass może mi zaszkodzić?

Niestety następną wizytę u lekarza mam w październiku, więc nie mam jak zadać tego pytania jemu.

Re: Zażywanie odżywek przed i po siłowni.

: 04 lip 2015, 08:49
autor: topost
Może dokładnie na tej samej zasadzie jak mogą zaszkodzić wybrane produkty spożywcze - jakie? niemal u każdego inne. Generalnie lepiej unikać wysoko przetwarzanych produktów. Moim zdaniem w gainerze niebezpieczne są węglowodany, ja to właśnie z nimi miałem zawsze problem. Jeśli będą wywoływać biegunki czy chociażby wzdęcia i gazy to będą podrażniać jelito a to nie służy gojeniu. Natomiast jeśli u Ciebie jest wszystko OK po spożyciu to chyba możesz.
Lekarz na 100% każde odstawić, powie że to biała śmierć, sterydy, uszkodzisz wątrobę, nerki, umrzesz młodo .... nie wiesz jak jest z lekarzami? :wink:

Re: Zażywanie odżywek przed i po siłowni.

: 08 lut 2017, 15:25
autor: niewidomybob
ja po siłowni zażywam tylko bcaa .... warto zapoznać się z paramterami jakie umożliwia dany suplement oraz tym z czym go stosować i określić swoje wcześniej założone cele, bo jeśli budujemy masę to dla przykładu gainer zda egzamin jak najbardziej hehe :)


Post poprawiony zgodnie z regulaminem - usunęłam reklamę
lorema

Re: Zażywanie odżywek przed i po siłowni.

: 12 lut 2017, 08:52
autor: teresa256
Otóż to wszystko zależy co się chce osiągnąć .Ja od kilkunastu lat siedzę na siłowni .Na początku było to całe moje życie i wiązałam przyszłość ze sportem więc to i owo brałam .Od czasu poważnej kontuzji i ujawnienia się choroby siłownia i trningi to tylko moje hobby i nie biorę nic .Pilnuję diety zrównoważonej i ilości posiłków bo jeśli się buduje masę to niestety ale trzeba dostarczyć budulca i jeść odpowiednie ilości i odpowiednich godzinach . Inna sprawa to to że niestety kobieta by osiągnęła jakieś efekty musi wiele więcej czasu i wysiłku włożyć miż mężczyzna :smutny: . Nie sprawiedliwe

Re: Zażywanie odżywek przed i po siłowni.

: 12 lut 2017, 11:59
autor: Jacekx
DragonFly...

Jedzenie nie uzdrawia w CU może zaś pomóc jak i zaszkodzić - zaostrzyć.

Ja bym odstawił to co buduje jakąś masę ( w końcu to sama chemia) ale to ja ....
Przy Cu nie ma co kozaczyć :idea:

Re: Zażywanie odżywek przed i po siłowni.

: 13 lut 2017, 09:16
autor: w84u
Ja nie miałbym oporów, takie żywienie przypomina stosowane w NZj żywienie elementarne mono- i polimeryczne. Obawy miałbym jedynie co do czystości, w świetle choćby ostatnich badań NIKu.