Olej cbd

Niekiedy w pewnym momencie żmudnego leczenia, mamy dość i szukamy innej pomocy czy rady. Tutaj możemy opisać swoje doświadczenia w tej kwestii. Chcemy także przypomnieć wszystkim korzystającym z tego, działu, aby zachowali zdrowy rozsądek i nie zapomnieli, że nic nie zastąpi BADAŃ i LEKÓW.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Jagna333
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: lubelskie

Olej cbd

Post autor: Jagna333 » 21 lip 2021, 09:43

Dzień dobry, cześć!
Czy ktoś z Was stosuje/stosował olejek CBD w celu zmniejszenia/wyleczenia nerwicy lękowej lub/i depresji?
Może ktoś z Was stosuje/stosował ten olejek razem z lekami psychiatrycznymi? Interesuje mnie szczególnie taki właśnie przypadek. Ponieważ sama przyjmuję leki psychotropowe od ponad roku, niedawno zaczęłam też w końcu psychoterapię, a myślę również o wspomożeniu się olejkiem CBD. A nie wiem, czy to w jakiś sposób nie szkodzi, jeśli jest stosowane razem.
Proszę o komentarze tylko osoby, które przyjmowały/przyjmują ten olejek i mogą coś na ten temat powiedzieć lub osoby, które mają cenną i prawdziwą wiedzę na jego temat

Rozmeline
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: łódzkie

Re: Olej cbd

Post autor: Rozmeline » 21 lip 2021, 12:44

Przyjmuje od pół roku,razem z lekami. Myślę,że moje w miarę dobre samopoczucie to zasługa głównie olejku ponieważ zrobiłam eksperyment i nie brałam trzy tygodnie. Połowa objawów wróciła z zdwojoną siła mimo brania leków.

https://centrum-mk.pl/waporyzator-co-to ... zego-sluzy

Warto jest się również przekonać do suszu przyjmowanego za pomocą waporyzatora.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Leczenie Niekonwencjonalne na Własne Ryzyko!”