Dobry lekarz Gastrolog Bytom ?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Amkami
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: Dobry lekarz Gastrolog Bytom ?

Post autor: Amkami » 07 wrz 2009, 18:48

Joanna23 pisze:alexa, Szpital Górniczy w Bytomiu na ul. al. Legionów 10.
Czy ktoś może wie coś o dr Bień? Nie mogę nic znaleźć w necie:/ Czy nadal przyjmuje w szpitalu górniczym?
Tak málo mám krve
a ještě mi teče z úst

Joanna23
Doświadczony ❃
województwo: śląskie
miasto: bytom

Post autor: Joanna23 » 07 wrz 2009, 18:56

Amkami, tak przyjmuje nadal w szpitalu górniczym.
Biorę: Asamax tabl 500mg 2-2-2-2, asamax czopek 0-0-1 ircolon 1-0-1, probiotyk, intesta, nospa. Stan: Zaostrzenie. Waga / Wzrost : 40,5 kg/ 158cm.

Amkami
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Amkami » 09 paź 2009, 19:02

Ech, niestety nie ma wolnych terminów w Poradni w Szpitalu Górniczym do końca tego roku Dzwoniłam też do innych szpitali i każą mi zadzwonić w listopadzie, to może będą wolne miejsca. Masakra jakaś. Swoją planową wizytę mam...ale pod koniec listopada i do tego w Warszawie, a tutaj nie chcą mnie przyjąć w nagłej sytuacji, bo nie mam założonej karty.
Nie wiecie może, czy dr Bień nie przyjmuje gdzieś prywatnie? Ewentualnie inny gastrolog godny polecenia. Nie bardzo mogę czekać, bo czuję się coraz gorzej, mam krwiste biegunki i itp. przyjemności, a sam Asamax nic mi już nie daje.
Tak málo mám krve
a ještě mi teče z úst

Joanna23
Doświadczony ❃

Post autor: Joanna23 » 09 paź 2009, 19:26

Amkami, aż się dziwię normalnie. Ja mam termin na 27 października jestem ciekawa czy w tym roku jeszcze będę musiała tam iść.
Z tego co wiem to przyjmowała w sigmie w poradni też na NFZ na ul. Batorego.
A tak prywatnie to może spróbuj u Dr. Młynarskiego na ul. Olejniczaka 32 tel: 0 32 282 49 89, tutaj masz linka : http://www.informed.com.pl/main/index.p ... 83&details, albo w sante poradnia prywatna na ul. Sądowa 3 Bytom. Wizyta koszt 50 lub 60zł.
Biorę: Asamax tabl 500mg 2-2-2-2, asamax czopek 0-0-1 ircolon 1-0-1, probiotyk, intesta, nospa. Stan: Zaostrzenie. Waga / Wzrost : 40,5 kg/ 158cm.

Amkami
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Amkami » 09 paź 2009, 19:38

Dzięki wielkie. Jutro będę dzwonić. Na Batorego kazali mi dowiedzieć się w listopadzie :smutny: więc zostaje mi chyba tylko prywatna wizyta.
Tak málo mám krve
a ještě mi teče z úst

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Shadowka » 09 paź 2009, 23:11

Amkami pisze:Masakra jakaś. Swoją planową wizytę mam...ale pod koniec listopada i do tego w Warszawie, a tutaj nie chcą mnie przyjąć w nagłej sytuacji, bo nie mam założonej karty.
jak nie chcą a jest nagła sytuacja to spróbuj przez pogotowie. Na Batorego miałam praktyki to wiem, że szło się na ostry i nie jedynie troszkę czekało się w kolejce :)
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Joanna23
Doświadczony ❃

Post autor: Joanna23 » 10 paź 2009, 10:13

Shadowka, racja :) Ja kiedyś też tak spróbowałam, ale nie ze sprawami gastrologicznymi, ale udało się :)

Amkami
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Amkami » 13 paź 2009, 21:24

Może komuś się to przyda, więc opiszę, co ustaliłam:
- w Sante nie ma niestety gastrologa,
- można za to zapisać się do poradni w Sigmie lub Silesianie. W Sigmie na NFZ, w Silesianie tylko prywatnie.

Po wykonaniu mnóstwa telefonów zdecydowałam się na wizytę u dra Dróżdża w Silesianie z powodu może mało rozsądnego - tam było najszybciej. Lekarz ten przyjmuje też w poradni w szpitalu na Batorego, co wydawało mi się całkiem dobrym świadectwem. Moje wrażenie po wizycie są jednak zdecydowanie negatywne. Tak, jak ktoś już tu pisał, wydaje mu się, że wie wszystko najlepiej. Powiedziałam, że choruję na wzjg i... tyle mnie słuchał. Głównie sam mówi i prowadzi poniekąd pouczającą dyskusję na temat źródeł choroby, ale wolałabym, żeby jednak tradycyjnie zbadał mnie, wysłuchał i zadał parę pytań o przebieg choroby, dotychczasowe leczenie, badania itp. Nic z tego. Ostatecznie zaproponował mi odstawienie wszystkich leków i stosowanie samego Reasecu. Może ja się nie znam... ale mam objawy zaostrzenia choroby i to nie jest na mój gust czas na eksperymenty. Zatem po wymianie zdań i moim domaganiu się kontynuowania dotychczasowego leczenia mam brać sterydy i asamax500 (brałam już go wcześniej 4x2).
Miła pani w rejestracji w Szpitalu Górniczym dała mi telefon do dr Bień. Mam nadzieję, że się jakoś do niej dostanę, polecił mi ją mój lekarz - internista. A teraz lecą :wc:
Tak málo mám krve
a ještě mi teče z úst

Joanna23
Doświadczony ❃

Post autor: Joanna23 » 13 paź 2009, 21:47

Amkami, nie ma jak lekarze hmm...
Ja właśnie byłam ostatnio na pobieraniu krwi w szpitalu górniczym i widziałam się z dr. Bień. Mam wizytę na 19 października.
Były mój lekarz prywatny chciał żebym odstawiła leki a Ja nie zaufałam mu i się przepisałam do poradni w szpitalu. I właśnie Ona powiedziała, że w tej chorobie Nie można odstawiać leków.
A co do Sante gastrologa to byłam tam w 2007 pod koniec roku jeszcze był :) także nie wiem.

Awatar użytkownika
naomi
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: naomi » 14 lis 2009, 17:51

ja mam wizytę u dr Bień w grudniu. Będzie to już drugi raz i chciałam się zapytać czy to negatywne wrażenie jest mylne? Pierwszy raz byłam w lipcu i dr Bień potraktowała mnie jak jakiegoś wrzoda na d***e. Nawet się nie zapytała jak się czuję, jak wygląda stolec. W ciemno kazała mi brać sterydy. Zobaczyła tylko mój wypis ze szpitala i tak jej się uwidziało że jeszcze ok 3 tyg powinnam brać a potem koniec. Zastanawiam się tylko jak będzie to wyglądało tym razem:>
Jeśli dalej będzie miała taki olewacki stosunek to przepiszę się do dr Skiby. Może ktoś coś o nim słyszał?

[ Dodano: 14-11-2009 ]
przeprasza, zapomniałam dodać -
Joanna23 pisze: A tak prywatnie to może spróbuj u Dr. Młynarskiego na ul. Olejniczaka 32 tel: 0 32 282 49 89, tutaj masz linka : http://www.informed.com.pl/main/index.p ... 83&details,
Boże uchowaj, tylko nie ten patałach :P
ogórki w occie potrafią oCUcić CU...

Joanna23
Doświadczony ❃

Post autor: Joanna23 » 14 lis 2009, 21:37

naomi, A więc tak: Jak Ja była poraz pierwszy w tej poradni w szpitalu to chodziłam do Dr. Skiby super lekarz, ale potem go nie było i nie przyjmował wogóle gdzieś go przenieśli tak słyszałam w recepcji. Dlatego przepisano Mnie do Dr. Bień która wypytała Mnie na pierwszej wizycie jak zachorowałam itd. wiesz Ja jestem strasznie gadatliwa a więc zanim zadała mi kolejne pytanie to Ja jej wszystko powiedziałam od A do Z :)
A czy Skiba już wrócił czy jak?

Awatar użytkownika
naomi
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: naomi » 20 lis 2009, 14:53

hmm...czy Skiba wrocil to nie wiem, wiem tylko ze przyjmowal w tym roku w lipcu wiec pomyslalam sobie ze nastepnym razem pojde do niego:)
a kiedy Ty bylas w poradni i dowiedzialas sie ze nie przyjmuje?:>
ogórki w occie potrafią oCUcić CU...

Joanna23
Doświadczony ❃

Post autor: Joanna23 » 20 lis 2009, 15:22

naomi, w roku 2008 w sierpniu miałam być przyjęta u niego ponownie na wizytę, ale zadzwonili mi i powiadomili, że jestem przeniesiona do Dr. Bień na wrzesień (2008) bo Dr. Skiba już nie przyjmuje. Resztę dowiedziałam się w rejestracji.

[ Dodano: 04-02-2010 ]
naomi, Byłam u lekarza 1 luty 2010r i słyszałam jak w rejestracji mówiono że Dr. Skiba przyjmuje w poradni która dzielona jest razem z rejestracją gastrologiczną. Czyli niestety jako gastrolog nie przyjmuje.

Awatar użytkownika
szysza1891
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: szysza1891 » 04 lip 2010, 10:07

Na bytomiu jest też doktor Zieleźnik ma gabinet na ul Dworcowej 25, tel. (32) 2816254 .
Byłam u niego niedawno i serio okazał sie fajny opowiedział mi o chorobie zmienił tabletki wczesniej brałam sulfasalazin 500 i żelazo teraz mam kwas foliowy i asamax 500. :roll:

piotrekp72
Debiutant ✽
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: piotrekp72 » 20 lut 2011, 00:18

Grzegorz Nadajczyk dla mnie the best ,ludzki i bezkompromisowy ,co do doktor Bien mam mieszane uczucia,bardziej sklania sie leczenia statystycznego niz indywiualnego .

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „śląskie”