Czy ktos leczyl sie dr. A Reichert - Bereszko w Katowicach

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
alexo
Debiutant ✽
Choroba: CD

Czy ktos leczyl sie dr. A Reichert - Bereszko w Katowicach

Post autor: alexo » 18 mar 2006, 09:25

Witam

Czy ktoś z was leczyl sie u tej Pani doktor. Jeżeli tak to chcialem zapytac jakie opinie macie na jej temat.

Pozdrawiam

Kreska

Re: Czy ktos leczyl sie dr. A Reichert - Bereszko w Katowicach

Post autor: Kreska » 18 mar 2006, 18:32

Tak, ja się u niej lecze od sierpnia zeszłego roku, czyli praktycznie od zdiagnozownia colitis ulcerosa. Uważam, że to bardzo dobry lekarz,. zna się na rzeczy/ Przyjmuje w poradni Medis na os. Paderewskiego - ja tu mieszkam, więc mam pod nosem a i pani doktor też tu mieszka na osiedlu. Dr Reichert pracuje na endoskopii w Klinice w Katowicach-Ochojcu i jest bardzo dobra w kolo i gastroskopii, mi robiła obydwa badania. Jest bardzo cierpliwa, siedzi się u niej w gabinecie z lekka 20 minut, zawsze dokłądnie bada i o wszystko pyta. Ma pozytywny stosunek do pacjenta, uspokaja, choć ja jestem trudnym przypadkiem, bo choroba mnie bardzo depresjonuje i już nie raz u niej płakałam w siedząc w gabinecie. Trzymała mnie przez 5 tyg. ma zwolnieniu, tak żebym się psychicznie tez pozbierała. Wiem, że dr Reichert ma tez gabinet prywatny przy kinie Rialto w Kat. Mi jeszcze nie zdarzyło się, żeby mnie nie przyjęla jak przyszłam bez zapisu, a miałam zaostrzenie. Niestety dr Reichert jest teraz na L4, chyba dośc długim, bo złamała ręke i nie przyjmuje już od 3 tygodni a a nie wiadomo ile to jeszcze potrwa, ku mojej panice, bo mi się znowu pogorszyło i nie bardzo miałam do kogo pójśc. Szczerze ją polecam, pozdrawiam, Kreska

ODPOWIEDZ

Wróć do „śląskie”