Strona 1 z 1

lek. Piotr Chmura

: 08 gru 2011, 09:38
autor: Baby
Hej kochani mam pytanie czy ktoś z Was zna może lek. Piotra Chmurę i może coś o nim powiedzieć, czy to dobry specjalista itp. Mam u niego wizytę w poradni za tydzień i chciałabym się co nieco dowiedzieć.

Dziękuje za opinie

Re: lek. Piotr Chmura

: 14 sty 2012, 22:06
autor: lila
I jak wrażenia po wizycię????? Ja teraz szukam lekarza w MSWiA...

:)

: 15 sty 2012, 00:56
autor: Baby
Ja jednak pozostaje wierna pani profesor :) Z tego co się orientuje ludzie chwalą sobie dr Łodygę, dr Krawczyńską, dr Kaniewską - ale ona na razie nie przyjmuje, dr Pawlik, dr Baczewską i dr Degowską, no i oczywiście panią profesor. Zdania są podzielone ale wg mnie wynika to z tego, że każdy ma swój ulubiony typ lekarza i kierują się tym przy jego ocenie. Jedni wolą dobrego specjaliste który od razu przepisuje leki przy zaostrzeniu, inni osobę która wpierw zrobi szereg badań, jeszcze inni człowieka miłego, ciepłego z którym mogą porozmawiać a unikają osób opryskliwych, zimnych, które nie chcą słuchać niezależnie od tego jakimi cudownymi specjalistami i fachowcami są. Ja powiem jedno - najważniejsze mieć lekarza, który zna naszą historię choroby od początku i prowadzi leczenie oraz jest zawsze dla pacjenta dostępny jak nie w poradni to na oddziale. Buziaki

Re: lek. Piotr Chmura

: 15 lut 2013, 16:55
autor: Dzięciolinka
JA nie polecam dr. Łodygi !! Prowadził mnie kilka razy w MSWiA i jedyną pozytywną cechą jego jest to że jest miły:/ ale nic więcej..

Re: lek. Piotr Chmura

: 15 lut 2013, 23:49
autor: Baby
Ja także będę broniła dr. Łodygi naprawdę to dobry, miły człowiek ale przed wszystkim świetny fachowiec. Ostatnio byłam u niego jako pacjent na wizycie ponadplanowej, opowiedziałam mu co i jak, dałam wypisy i aktualne wyniki badań a on jeszcze skonsultował się telefonicznie z lekarzem prowadzącym mnie w poradni w sprawie dalszego leczenia. Chciał dokladnie zapoznać sie z moim przypadkiem bo wcześniej nie mial okazji, zamiast dać mi leki które mogłyby mi zaszkodzić. Bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy za co mu dziękuje.

Re: lek. Piotr Chmura

: 16 lut 2013, 02:18
autor: Dzięciolinka
no to w Takim razie miałyście szczęście dziewczyny :) Albo ja jestem jakaś nieuleczalna i mam uraz bo jeszcze żaden lekarz nie wprowadził mnie w remisje :)

Re: lek. Piotr Chmura

: 16 lut 2013, 10:20
autor: Baby
Dzięciolinka, nie wiem jak długo chorujesz i jaki jest przebieg choroby ale ja mam zaostrzenie od 2 lat i 2 miesięcy, przeszłam leczenie immunosupresją, antybiotykami, stale przez ten czas przyjmuje sterydy i masę innych leków a także 2 razy w tym czasie miałam operację - remisji jak nie miałam tak nie mam. Winą nie obarczam lekarzy którzy mnie leczą i walczą o moje zdrowie lecz te nieludzkie przepisy wg których nie należy mi sie refundacja na leki jakie zażywam, leczenie biologiczne i inne mozliwości z których lekarze nie mogą skorzystać. Poza tym widocznie jestem skomplikowanym i trudnym przypadkiem ale dzięki lekarzom z MSW którzy podjęli sie leczenia mojej osoby (wcześniej byłam zbywana przez innych), pomagają mi, walczą o moje zdrowie, nadal żyję, chodze i mam nadzieje na remisję. Pamiętaj że lekarz to też człowiek - jeśli robi coś nie tak, krzyczy na Ciebie, jest opryskliwy, stosuje leczenie które Ci nie pomaga - bądź z nim szczera powiedz mu o tym. Jeśli Ci nie odpowiada i nie dojdziecie do porozumienia możesz go zmienić na innego. Ja nie raz z niektórymi odbywałam trudniejszą rozmowę i nadal się lubimy ;)

Re: lek. Piotr Chmura

: 16 lut 2013, 10:27
autor: Dzięciolinka
Fakt, może nie jestem najłatwiejszym przypadkiem i inaczej bym patrzyła gdybym miała mniejszą styczność z lekarzami... albo gdyby wpędzili mnie w remisje. To jest forum, więc każdy może wyrazić swoje zdanie.Tak w ramach troski o innych pacjentów:) a wybór już należy do nich. Nie chodzi mi o to że są Ci lekarze są złymi ludźmi. NAjważniejsze aby leczyli..każdy ma inny charakter i podejście do pacjenta. CO do leczenia to nie mają zbyt dużego pola do popisu a każdy skomplikowany przypadek konsultują między sobą...

Dr. Stępień nie jest złym lekarzem, nie skrzywidziła mnie jakoś specjalnie ale ciężko się z nią skontaktować dlatego nie polecam jej- jak ktoś chce z nią pogadać, zapytać się o coś, poradzić.
Dr. Łodyga jest dla mnie zwykłym przeciętnym lekarzem. Namawiał mnie przez długi czas na udział w badaniu naukowym. Z wielką łaską zaprosił mnie do gabinetu ( a może ja sama wprosiłam się ?? )( zawsze rozmwia sie z nim na korytarzu ) i z wielką łaską odpowiedział na moje pytania po czym powiedział że musi iść bo zaraz ma samolot do londynu... To jest taki jeden przykład, jak olewa pacjenta. POzatym lerzałam u niego kilka razy na oddziale pod jego opieką raz 2 miesiące) i nie odniosłam pozytywnego wrażenia.

pozwolę sobie jeszcze skrytykować dr. Powalskiego ( prowadzi pacjentów na IIp. ) Jest totalnie do dupy. Osądza pacjenta o rzeczy które nie robią, wyśmiewa ich, jest mało komunikatywny. DLa mnie nie jest lekrzem tylko wredym konowałem ! Powinnam złożyć na niego skargę.....

i żeby nie było że jestem taka zła:P
z MSWiA polecam gorąco dr. Pawik, nie jest zbyt miła ale konkretna babka. Prof Rydzewska również jest bardzo OK ale ciężko się do niej dostać. Bardzo chwale doktora Chmurę ( do niego nie trzeba długo czekać) ;))

Re: lek. Piotr Chmura

: 16 lut 2013, 11:02
autor: Baby
Proponuje więc przenieść uwagi o lekarzach z MSW do tego wątku viewtopic.php?p=331318#331318. Tutaj piszemy o dr Chmurze :)

Re: lek. Piotr Chmura

: 21 sie 2013, 18:19
autor: emalkadream
dr Chmura robił moją kolonoskopie, miły człowiek, rozładowywał atmosferę, po badaniu wyjaśnił opis odpowiedział na moje pytanie.
Miły człowiek.