Gdzie się udać??co dalej...

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kate30
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: małopolskie

Gdzie się udać??co dalej...

Post autor: kate30 » 20 sie 2009, 09:17

Witam
2 dni temu miałam ostatnią wizytę(oby ostatnią)w szpitalu w Żeromskim(tam rozpoznali moją chorobe cu)i miły pan doktor wypisał mi skierowanie do poradni gastroentyrologicznej i polecił a nawet kazał udać się do kliniki UJ przy śniadeckich czy jakoś tak :oops: dzwonię i pani z drugiej strony oswiadcza mi ze do końca roku nie ma przyjęć bo nie dostali dotacji a z nowym rokiem tez nic nie wiadomo no i klops podała inne numery tel do innych przychodni ale gastrologicznych (a wiem(z forum tez) ze tylko na UJ najlepiej specjalizują się w tych choróbskach.dodzwoniłam się w koncu do poradni na Skarbowej i mam termin na 1 grudnia :neutral: z czym musze przyjechac ze skierowaniem w ciągu 4 dni- i włąsnie tutaj moje pytanie czy jest wogóle sens :neutral: czy gastrolog (lekarz Komorowski)bedzie zdolny mi pomóc czy wogóle zawracać sobie główę tą poradnią??
poza tym polecono mi pana dr Sito (starszy pan przyjmuje prywatnie)i byłam u niego raz przed 2 kolonoskopią i kazał przyjść po ale dzwonię i chyba pan dr wybrał się na urlop :roll: zna ktoś tego pana dr?
dzięki za info i odpowiedzi
KATE:))Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły. /Aleksander Kumor/

ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”