Strona 1 z 1

Pytanie dotyczące Prof.Dziki

: 09 paź 2007, 23:03
autor: zioom
Mam takie pytanie czy ktoś może wie czy Prof.Dziki jeszcze operuje i czy trzeba jakąś kase czyli czy prywatnie czy na ubezpieczalnie.Mam problem z Ojcem ma guza na jelicie grubym i podobno Prof.Dziki jest w tych sprawach najlepszy.Ale nie wiem czy nas na niego stać.Bardzo proszę o odpowiedzi na e-mail .Sprawa pilna W temacie napiszcie guz to będę wiedział o co chodzi.Proszę o pilną odpowiedz.Z góry dzięki.Ja jestem na rencie ojciec mi pomaga i kasy odłożonej nie mamy dlatego to pytanie.to mój adres karol.szymanski99@neostrada.pl.
Dodam że jestem z Łodzi.

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

: 10 paź 2007, 15:10
autor: jack75
Nie znam profesora Dzikiego. Moge polecić lekarza na sląsku. Ordynator chirurgii ogólnej szpitala miejskiego w Siemianowicach Śląskich Jarosław Słota. Naprawde jest Wielki !!!!!!

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

: 10 paź 2007, 22:20
autor: Shima
odpisałam Ci na maila
Pozdrawiam

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

: 10 paź 2007, 22:46
autor: Mamcia
rof. Dziki jest super specem od jelit.
Posta nie moge pozostawic bez komentarza. Sugeruje on, że aby być zoperowanym to trzeba posmarować. Samo pytanie jest obraźliwe dla lekarza. To, że niektórzy biorą, nie powinno obciążać wszystkich.
Mysza choruje od 8 lat, maciek od roku i nikt nigdy nie wspomniał o żadnej formie łapówki. mało tego - dowody wdzięczności w postaci kosza owoców spotykały się z oporem.
Było to w okresie, kiedy nie było J-elity,więc nie ma tu mowy o specjalnym traktowaniu.

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

: 11 paź 2007, 18:04
autor: mustafa
Ludzie ten człowiek to geniusz.
Po pierwszej wizycie zabrał mnie to szpitala a bylem juz w ciezkim stanie i leczeniu przez tez dobrego lekarza. W szpitalu mnie zaleczył ale powiedział na koniec tylko jedno " Panie J**** jak sie nawrócą nasilenia to operacja" ... Kurcze boje sie jak nigdy ale ten człowiek wie co robi. O zadnych łąpówkach kopertach nawet nei myślcie...to obraźliwe... Najlepiej jak najszybciej umówić się na wizyte na al. Kościuszki w Łodzi. Często prof. nie ma w kraju itd. .. dlatego warto go złapać... zapłacić za wizytę ale wiedzieć co i jak.. Jak coś to proszę na PW podam namiary...

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

: 12 paź 2007, 10:36
autor: inkaska
jesli chodzi o chirurgie jelit w Łodzi jest ponoc najlepszy w tym właśnie

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

: 12 paź 2007, 16:45
autor: zioom
Ja nie sugeruje że on bierze ale ciągle słyszy się że jak chce się być zoperowanym przez fachowca to trzeba zapłacić.Bardzo dobrze że są tacy jak on i nie biorą tylko robią co do nich należy.Tym bardziej że jest najlepszy.A kto pyta nie błądzi a głupio by było jak bym się dowiedział że operacja tyle a tyle kosztuje a ja nie mam kasy.I tylko dlatego zapytałem.

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

: 17 paź 2007, 12:57
autor: inkaska
spoko ja rozumiem

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

: 19 paź 2007, 19:20
autor: Beata714
Byłam operowana w zeszłym roku przez Pana prof. Dzikiego. Mialam zrost na jelicie cienkim. W Warszawie i Gdańsku nie chciano mnie operować, bo nie widzieli przyczyny rozdęcia jelita. W tym roku także byłam operowana przez Niego-przepuklina pooperacyjna. Jeżdżę na wizyty prywatne przy ul. Piotrkowskiej i tyle. Bardzo cenię profesora za to, że widzi i słyszy :)

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

: 23 paź 2007, 14:09
autor: zioom
Mam już wyniki biopsji rozpoznanie to Adenocarcinoma Tubulare g-2 .Napiszcie czy to bardzo grożne .Byłem u prof.Dziki powiedział że nie ciekawie to wygląda.W niedzielę tata idzie do szpitala a w poniedziałek chyba będzie operowany.Mieliście dusza człowiek oby więcej takich lekarzy jak prof.Dziki.Proszę o pilną odpowiedz na moje pytanie albo tu a najlepiej na e-mail.To mój nowy adres. kszymanski4@gmail.com