Strona 1 z 1

Lekarze w Gorzowie Wlkp.

: 06 mar 2009, 10:22
autor: Grześ
Z tego co wiem, to w Gorzowie jest jeden specjalista, który ma wiedzę na temat naszych chorób. Jest to doktor Szulc. Właśnie u niego się leczę. Uważam, że to dobry fachowiec i ma duże doświadczenie w naszych chorobach. Ja jestem zadowolony ze sposobu prowdzenia przez lekarza.

Re: Lekarze w Gorzowie Wlkp.

: 23 mar 2009, 18:14
autor: junior
Popieram, to dobry lekarz, leczę się u niego juz ok 1,5 roku.

Re: Lekarze w Gorzowie Wlkp.

: 23 lut 2011, 13:01
autor: gosia2609
hej chłopaki :wink: a mnie prowadzi dr.Przemysław Dunowski,przyjmuje w ENDOMED w Gorzowie Wlkp.Jestem bardzo zadowolona a kolonoskopię wykonywał mi dr.Zbigniew Samulski,polecam.Pozdrawiam

Re: Lekarze w Gorzowie Wlkp.

: 01 mar 2011, 20:25
autor: Grześ
Dunowski uczył się u Szulca. Nic więcej nie wiem na jego temat. Moją pierwszą kolonoskopię robił mi Samulski na Dekerta, dobrze wspominam - jeżeli można dobrze wspominać to badanie. W Endomedzie miła atmosfera - miałem raz robioną kolonoskopię jak był zepsuty aparat w szpitalu.
Ja zdecydowałem się skorzystać z rady, żeby leczyć się w ośrodku referencyjnym i jestem pod opieką lekarzy z przychodni przyszpitalnej w Szczecinie przy Unii Lubelskiej. Nie narzekałem w Gorzowie ale jestm bardziej zadowolony z obecnej opieki.

Re: Lekarze w Gorzowie Wlkp.

: 02 mar 2011, 09:02
autor: gosia2609
to dobrze słyszeć,że Dunowski uczył się od Szulca.Wiem ,że to dobry lekarz.Ja na razie zostaje tutaj pod opieką.Mam namiar do Szczecina na ul.wlasnie Unii lubelskiej do pani dr.Wierzbicka-Paczos.Nie wiem co robic na razie jestem zadowolona.Pozdrawiam :wink:

Re: Lekarze w Gorzowie Wlkp.

: 04 mar 2011, 21:15
autor: Grześ
Ja też byłem zadowolony z opiki dr. Szulca. Jednak zdecydowałem się na ośrodek referencyjny w leczeniu naszych chorób. Mają większe doświadczenie. Ja leczę się u lekarzy z oddziału.

Re: Lekarze w Gorzowie Wlkp.

: 07 cze 2013, 17:21
autor: robert89
Nie polecam leczenia u dr Szulca!

U mnie wyglądało to tak, że nawet mnie nie zdiagnozował, robiąc tylko gastroskopię (podejrzewał celiakię) z wycinkami. Gdy oba badania nic nie wykazały, stwierdził, że muszę jakoś z tym żyć (bóle brzucha, skurcze jelit, niedokrwistość, niedowaga, trombocytoza) i po rozmowie zasugerował, że mam za dużo wolnego czasu. Gastroskopia wykonana przez niego była najgorszą w moim życiu, ponadto był niemiły i uparcie twierdził, że niedokrwistość wynika ze złego wchłaniania (wiele lat wcześniej wykonałem test obciążenia żelazem i wiele innych badań). Była to prawda, ale jakiś powód złego wchłaniania musi być, prawda?

Po niecałym roku okazało się że mam Crohna. Z dalszego życia bez leczenia, została mi blizna na brzuchu i brak sporego kawałka obu jelit, które być może dałoby się w tamtym czasie odratować lub opóźnić operację. Dlatego ze skierowaniem do gastrologa radzę się udać do Szczecina, Poznania lub każdego innego lekarza w Gorzowie.

Re: Lekarze w Gorzowie Wlkp.

: 24 cze 2013, 10:33
autor: asienka8848
witam, ja także leczę się już 4 lata u dr Szulca i jak na razie nie mam większych zastrzeżeń co do niego. Chociaż ostatnią kolonoskopię robił mi dr Dunowski.