Strona 1 z 1

dr Rudziński, Bydgoszcz

: 08 lis 2008, 17:38
autor: makika83
Chciałam napisać coś o dr Rudzińskim z Bydgoszczy, bo nigdzie nic o nim póki co nie ma. Otóż trafiłam do niego z polecenia ordynatora oddziału chirurgicznego w Chełmnie, jego byłego współpracownika, po rozpoznaniu choroby w marcu tego roku. Został mi zareklamowany jako wybitny specjalista, najlepszy w województwie... Wizyty oczywiście prywatnie, ale myślałam tylko o tym, żeby ktoś mi profesjonalnie pomógł.
Lekarz pracuje w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy - sam szpital rewelacja, kadra młoda, profesjonalna, kiedy trafiłam tam na badania to czułam się bardziej jak u znajomych na herbatce niż na badaniach w szpitalu.Zaproponowano mi udział w badaniach nad Asacolem i bez wahania się zgodziłam. Gdyby ktoś chciał więcej informacji - dajcie znać. Wpisuję go na listę lekarzy godnych polecenia. Jeśli ktoś ma też jakieś doświadczenie zdr Rudzińskim - tez proszę wpisywać.

Re: dr Rudziński, Bydgoszcz

: 11 sty 2009, 16:55
autor: cris123
makika83, Hej, czy mogłabyś podać wiecej informacji o dr Rudzińskim?
Jestem z Bydgoszczy i potrzebuję właśnie fachowca w sprawach CU.
POzdraiwam

Re: dr Rudziński, Bydgoszcz

: 13 sty 2009, 15:49
autor: makika83
witaj cris, doktor przyjmuje prywatnie w poniedziałki i środy w gabinecie na ulicy Żmudzkiej 10 (blisko Ronda Fordońskiego, wjazd ud ul. Skłodowskiej), cena wizyty to, niestety, 100 zł. ale np ja załapałam się na badanie nad lekiem i w związku z tym badania przed i po programie miałam w szpitalu wojskowym, gdzie on pracuje (wcześniej badania miałam w zupełnie innym mieście, a namiary na Rudzińskiego dostałam od ordynatora oddziału w szpitalu, gdzie leżałam, jego byłego współpracownika). Dziś mogę powiedzieć, że rzeczywiście jest to jeden z lepszych lekarzy, ma podejście do pacjenta - już pierwsze wrażenie było pozytywne, bo wiedział o co mnie pytać i raczej nic go nie dziwiło... raz robił mi kolonoskopię na pełnym znieczuleniu, raz na żywca, tzn. tylko głupim jasiem mnie znieczulili i jestem bardzo zadowolona - nic mnie nie bolało poza podrażnionym samym odbytem przez robione dzień wcześniej lewatywy. nie wiem czy można dawać na forum nr tel, ale może mi się uda, więc 601628692.
Wiem, że zawsze mogę zadzwonić do niego gdyby coś się działo i póki co jestem naprawdę zadowolona. Powodzenia, daj znać jak było u Ciebie

Re: dr Rudziński, Bydgoszcz

: 17 sty 2010, 20:37
autor: beatrisaD
Ja tez trafilam do dr Rudzinskiego,ale nie chodze prywatnie.Biore udzial w badaniu holenderskiego leku.Lecze sie u niego od sierpnia 2009 roku.Jestem zadowolona z obslugi i polecam tego lekarza.

Re: dr Rudziński, Bydgoszcz

: 18 sty 2010, 11:39
autor: makika83
ja też brałam udział w tym badaniu, nawet pieniądze za dojazdy na mnie czekają - to znaczy po roku dopiero dotarły do odbioru, ale czasu nie mam, żeby pojechać. a poza badaniem jak się z nim widujesz?