Strona 1 z 1

Asamax

: 14 mar 2020, 10:09
autor: Agatha
Witam. Czy ktoś mógłby mi udzielić porady. Jestem zarejestrowana w poradni gastroenterologicznej w Szpitalu w Sosnowcu. Termin mam na 30 marca, niestety odwołany. Potrzebuję asamax 500 tabletki,. Lekarz rodzinny nie chce mi przepisac ich na ryczałt, gdyż twierdzi, iż moje zaświadczenie o chorobie jest nieaktualne i powinnam je donieść. Nie mogę go donieść ponieważ nie mam jak z powodu odwołanej wizyty u lekarza. Czy ktoś mógłby mnie poratować asamaxem lub poradzi jak zdobyć recepte na ryczałt. Jestem z BYtomia

Re: Asamax

: 20 mar 2020, 02:11
autor: Noelia
Agatha pisze:
14 mar 2020, 10:09
Lekarz rodzinny nie chce mi przepisac ich na ryczałt, gdyż twierdzi, iż moje zaświadczenie o chorobie jest nieaktualne i powinnam je donieść. Nie mogę go donieść ponieważ nie mam jak z powodu odwołanej wizyty u lekarza. Czy ktoś mógłby mnie poratować asamaxem lub poradzi jak zdobyć recepte na ryczałt.
KORONAWIRUS: BEZPŁATNE KONSULTACJE TELEFONICZNE I MAILOWE DLA PACJENTÓW Z NZJ
Ważna informacja dla pacjentów z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego i chorobą Leśniowskiego-Crohna.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, trudnościami z realizacją wizyt lekarskich oraz wystawianiem recept, zespół WIP Warsaw IBD Point Profesor Kierkuś proponuje w trudnych sytuacjach bezpłatne konsultacje telefoniczne i mailowe dla pacjentów dorosłych oraz dzieci z nieswoistymi chorobami zapalnymi jelit.

Bardzo prosimy o przesyłanie wiadomości na adres: j.kierkus@wip.waw.pl z krótkim opisem problemu oraz numerem telefonu do Państwa. W miarę możliwości czasowych lekarz ośrodka będzie kontaktował się drogą mailową lub telefoniczną.