Drętwienie

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Ahaja
Debiutant ✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: mazowieckie

Drętwienie

Post autor: Ahaja » 02 cze 2012, 17:57

Kochani proszę was o pomoc, bo trochę się martwię, od jakiegoś czasu mam drętwienie napadowe twarzy i czasami przechodzi to na ciało, najbardziej jednak drętwieje mi broda, czy ktoś ma może takie objawy ? Wcześniej dziwnie ciągneła mnie szyja, teraz szyja już nie ciągnie, ale mam drętwienie, byłam na ostrym dyżurze w szpitalu jak pierwszy raz zaczęła mi drętwieć twarz, bo pojawiło się to w dosyc dziwnej sytuacji, a mianowicie po kolacji złozonej z łososia i sałatki - dostałam 2x silnego wypróznienia i po tym zaczęłam mieć dretwienie.
W szpitalu nic nie wiedzą, stwierdzili u mnie niski poziom sodu (pewnie przez tą biegunkę) i w sumie to tyle, wyniki krwi może trochę za mało płytek krwi, ale ogólnie ok.

Help

Ahaja
Debiutant ✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: mazowieckie

Re: Drętwienie

Post autor: Ahaja » 02 cze 2012, 18:52

własnie ostatnio byłam u kręglarza i wszystko mi tam nastawił, czułam się o niebo lepiej, nie wiem znajoma która masuje wg akupresury powiedziała, że drętwienie może być spowodowane podrażnieniem jelita grubego, ale no nic nowego za bardzo nie wprowadziłam, ma ktoś z was może takie objawy ? kurcze jakaś dziwna jestem :P

Zablokowany

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”