zatkany nos - alergicznie ?

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Ahaja
Debiutant ✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: mazowieckie

zatkany nos - alergicznie ?

Post autor: Ahaja » 06 maja 2012, 15:26

Witam,

Mam do was pytanko czy czasami po zjedzeniu czegoś zatyka wam nos ? tak jakby alergicznie ?
Robiłam testy na alergie na 40produktów i nic mi nie wyszło, również na nietolerancje pokarmowe i wyszły zboża (słabo nietolerowane) i jajka(średnio nietolerowane) i nie wiem o co chodzi, ostatnio zrobiłam sobie zupkę ogórkową wg pięciu przemian na wywarze z warzyw i trochę się przejadłam prawda i po ok 30min po posiłku zatkało mi nos jak przy alergii i aż się wystraszyłam i miałam w domu zyrtec więc wziełam, ale w sumie średnio potrafie powiedziec czy mi pomógł, bo po nim idzie sie spać :P rano czułam się kiepsko jeszcze jakoś zatykało mnie, ciężko mi sie oddychało, a później przeszło samo...
Ma ktoś może podobne objawy ? Czasami mnie zatyka, że ciężko mi się oddycha jak się przejem, bo naciska mi brzuch na przeponę, ale tak to już dawno nie miałam, nie wiem skąd to się bierze skoro nic z testów alergicznych mi nie wyszło ...
Może ktoś z was ma podobne objawy ?

[ Dodano: 06-05-2012 ]
Zastanawiam się też czy to nie jest refluksowe bo mam czasami takie dziwne objawy nadkwasoty ... help :P

załamanatroche
Początkujący ✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: małopolskie
Kontakt:

Re: zatkany nos - alergicznie ?

Post autor: załamanatroche » 10 maja 2012, 09:32

Hej być może to jakaś reakcja autoimmunologiczna spowodowana również od podstawowej choroby jelit. Też mam czasami że mnie przytyka i na nic uczulona nie jestem. pozdrawiam :roll:

Zablokowany

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”