węzły chłonne a CU

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
niekat
Początkujący ✽✽
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

węzły chłonne a CU

Post autor: niekat » 24 sie 2011, 07:36

moja mała od kilku dni narzeka, że bolą ja paszki przy podnoszeniu rąk do góry.Nie może bez syku zdjąć koszulki.Jest 4 tydzien na Encortonie.Wczoraj byliśmy na kontroli ale nie było naszych prowadzących i badała ją nowa (czyt. douczająca się) lekarka... nic nie wybadała, ale zleciła markery mięśni czy jakoś tak.Dziś mam po 11 dzwonić o wynik.Zastanawiam się, czy to mięśnie bo Oliwia jest tak słaba, że nie uskutecznia żadnych ćwiczeń przy których mogłaby sobie je nadwyrężyć.No, ale z drugiej strony badała ją lekarka i nie stwierdziła powiększonych węzłów chłonnych w tym miejscu (migdałki lekko tylko).Następną wizytę mamy za tydzień i już wtedy będzie jeden z dwójki prowadzących.
Czy ktoś z Was obserwował u siebie podczas sterydoterapii podobne dolegliwości??
Oliwia - 11 lat. Przeszczepy flory bakteryjnej, Pentasa, Azatiopryna, Calperos, Wit. D3, Wit. B6, Kwas foliowy, Hemofer, Helicid, VSL#3

Awatar użytkownika
dariah4
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Re: węzły chłonne a CU

Post autor: dariah4 » 24 sie 2011, 11:03

Raz miałam coś takiego. To znaczy coś mnie właśnie pobolewało pod pachą, też ciężko mi było zdjąć bluzkę, ale z tego co pamiętam miałam tak tylko przez kilka dni, potem mi przeszło jakoś, więc podejrzewam, że może sobie coś nadwyrężyłam. :neutral:
Leki: Asamax 500 4x2

" [...] twoje blizny są twoją siłą."
Paul Coelho

Zablokowany

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”