Poradzcie proszę,

Szeroko rozumiane sprawy związane z miesiączką, jajeczkowaniem.. itp.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
agnieszkad
Początkujący ✽✽
Choroba: IBS
województwo: mazowieckie

Re: Poradzcie proszę,

Post autor: agnieszkad » 01 gru 2008, 22:29

Dzięki Ranko
agnieszkad

Awatar użytkownika
cebulka
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: mazowieckie

Re: Poradzcie proszę,

Post autor: cebulka » 01 gru 2008, 23:02

Ja juz lata temu....bo jak mialam 17 lat mialam problemy z czestymi plamieniami...takimi jak ty opisujesz(wystarczy, że przebieglam kawalek), dlugimi miesiaczkami i silnymi bolami owulacyjnymi...po badaniach hormonalnych okazalo sie ze mam niski progesteron i dostalam tabletki antykoncepcyjne....wszystko po nich ustalo...
azathioprine vis 1x50mg
Salofalk 2x2
Dicoflor 60 doraźnie
vitrum calcium 1x1
Femibion natal 1 1x1
Kwas foliowy 1x1
Rutinoscorbin 2x2
Obrazek

Awatar użytkownika
Justa1985
Początkujący ✽✽
Choroba: inna choroba jelita
województwo: łódzkie
Kontakt:

ENDOMETRIOZA

Post autor: Justa1985 » 23 lip 2010, 17:41

Po dzisiejszej wizycie u gatrologa dowiedziałam się,ze przyczyna moich strasznie bolesnych skurczów w dole brzucha z pewnością nie moga być jelita, gdyż zapalenie mam znikome ( przepisano mi debridat i milocardin, mam odstawic asamax),a mozliwe,ze jest to endometrioza;/ Głównymi objawami u mnie,które pasuja do tego stanu sa temp 37 i 37,5 bez przerwy, ciagłe zmęcznie, straszne bóle w dole brzucha,a podczas okresu jest to nie do wytrzymania, mam skurcze,które nie puszczaja nawet po dwukrotnej dawce spasmoliny oraz tramalu:( Jednakże miałam usg narzadów rodnych, byłam badana ponad 40 min przez ginekologa i nic nie stwierdził,więc wybieram sie ponownie, ponoc moje bolączki nie sa normalne, chciałabym sie dowiedzieć czy ktoś z Was choruje na ta chorobe czy schorzenie? i gdzie sie kierować aby bóle w końcu sie skończyły?
p.s. jeżeli temat podobny był prosze o przeniesienie tematu

Zablokowany

Wróć do „Problemy Kobiece”