Czy Torvik uraził Świadków Jehowy?

Forum poświęcone wszelkim innym tematom

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Latek
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: Czy Torvik uraził Świadków Jehowy?

Post autor: Latek » 25 gru 2013, 16:58

obyty.z.cu pisze:pokazują jakie panują zwyczaje i czego należy przestrzegać by uniknąć problemów w codziennym życiu,w pracy,w towarzystwie..
Możesz mieć rację, przyznaję, że nie zajrzałam do tej książki
Kucharzyć każdy może.... trochę lepiej lub trochę gorzej :)
http://obiadoweinspiracje.blogspot.com

sofijka
Aktywny ✽✽✽
województwo: pomorskie

Post autor: sofijka » 26 gru 2013, 21:40

Torvik dobrze, że Ty się tu wypowiedziałeś. Teraz jak przeczytałam Twój wpis to chyba rzeczywiście dokonałam nadinterpretacji Twoich słów, jakoś źle odebrałam to co napisałeś. Byłam jedną z tych od pierwszych wpisów, a teraz widzę, że nie miałam racji, jeśli poczułeś się urażony, to przepraszam.

Ale tak jak prześledziłam tą całą dyskusję, to jednak nasuwa mi się pewna myśl: nie czepiacie się za bardzo Wrednej Tubisi? Chyba ma prawo do wyrażenia swojego zdania, bez złośliwych komentarzy? :neutral:

Awatar użytkownika
Pt100
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Post autor: Pt100 » 26 gru 2013, 23:19

W związku z tym, że przyczyniłem się do zamieszania, chciałbym również zabrać głos. Najwyraźniej nie zrozumiałem intencji Torvik'a, za co przepraszam. Sprawa została wyjaśniona, myślę, że temat można uznać za zamknięty.

To zdaje się, nie ja napisałem:
Torvik pisze:
Pt100 pisze:Torvik zgadzam się w jakimś sensie z kolegami, że Twój wpis nie jest do końca w porządku :neutral: .
Beton, żeliwo, solidność !

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Kontakt:

Post autor: Natuśka » 26 gru 2013, 23:32

W gwoli ścisłości nastąpi teraz "przekaz prosty", który już nie raz pojawił się na Forum i jak się okazuje nie do końca jest taki prosty...

Nikt nie czepia się WrednaTubisia, nie uwziął się na Nią, nie prześladuje Jej, nie wlepia Jej warnów za nic, bo na to trzeba sobie zapracować, co WrednaTubisia czyni swoim zachowaniem na Forum/stosunkiem do innych użytkowników. Nie wszystkie jej posty są nacechowane negatywnie, ale część postów taka jest, część wpisów jest niegrzeczna/obrażająca/chamska/jak zwał tak zwał.
Można nie lubić obłudy, fałszu i kłamstwa i pisać szczerze, ale można robić to grzecznie i z szacunkiem do innych użytkowników, a to ostatnie nie raz zostało już zachwiane.

Można przyjąć warna z pokorą i zastanowić się na tym, ale niektórzy wolą to roztrząsać i czynić z siebie osobę niewinną, a OF uparcie dąży, aby wlepić warna właśnie tej osobie.
OF jest po to, aby był na Forum ład i porządek, a nie po to, żeby czepiać się/(...)/wlepiać warny użytkownikom bez przyczyny.
Pt100 pisze:To zdaje się, nie ja napisałem:
Zgadza się, błąd, już poprawiłam :wink:
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

sofijka
Aktywny ✽✽✽
województwo: pomorskie

Post autor: sofijka » 27 gru 2013, 00:46

Natuśka pisze:już poprawiłam
O no tak, to moje słowa :wink: , jakoś to przeoczyłam, że zostały przypisane Pt100. No, ale poprawione.

Nie chcę tu zaczynać nowej dyskusji, ale tak na podstawie tej właśnie - uważam jednak, że to właśnie głównie słowa Wrednej Tubisi zostały przez innych skomentowane złośliwie w jakiś sposób.
Takie jest moje zdanie. Odnoszę się wyłącznie do tego tematu tutaj.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”