Napady paniki...

czyli smutki i radości posiadaczy CU i CD, wypróbowane sposoby radzenia sobie ze stresem etc.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie

Re: Napady paniki...

Post autor: leila » 13 cze 2009, 22:27

jak mnie czekaja jakies nieznane ,nowe sytuacje ale walcze z tym :roll:
zepchnac chorobe na dalszy plan
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mycha
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: pomorskie

Re: Napady paniki...

Post autor: Mycha » 14 cze 2009, 23:26

leila pisze:duzo lęków wynika z niskiej samooceny ,poczucia braku własnej wartosci i niesmiałosci widze to po sobie ze stresu ile czasami kosztuje mnie wejscie w jakies nowe srodowisko np.rozmowa kwalifikacyjna czy poznanie z nowa osoba :roll: wtedy staram sie uspokoic czyms ziołowym :roll:
Coś w tym jest. Moja samoocena zawsze była poniżej zera, głównie przez gorset ortopedyczny, który nosiłam przez 8 lat, był bardzo widoczny i wyglądał dziwacznie więc oczywiście byłam często wyśmiewana i obrażana. Przetrwałam tylko dzięki wspaniałej grupce przyjaciół. Ale może faktycznie lęk przed wyśmianiem powoduje te napady paniki. Najgorsze jest chyba właśnie poczucie wstydu, wiecie że najgorszy lęk wywołuje u mnie młodzież, jak np. wchodzą do tramwaju, po prostu wyobrażam sobie zawsze ich reakcję na to gdybym miała wpadkę. Od razu przypomina mi się to poczucie upokorzenia kiedy wytykają cię palcami. Naprawdę ciężko się uwolnić od pewnych traum z dzieciństwa :smutny:
"Mam przesrane..."

Zablokowany

Wróć do „Nasza Psychika”