Strona 1 z 1

Badania kliniczne w Łodzi

: 31 sty 2019, 16:07
autor: Salve Medica
Dzień dobry,

jestem pracownikiem łódzkiej kliniki Salve Medica. Zarejestrowałam się na forum, by udzielać informacji na temat prowadzonych przez nas badań klinicznych - nie są to absolutnie działania reklamowe, a informacyjne i doradcze. Mogą zwracać się do mnie Państwo ze wszystkimi pytaniami dotyczącymi naszych badań.

Obecnie szukamy pacjentów do:

:arrow: badania dotyczącego wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Szukamy osób pomiędzy 18 a 80 rokiem życia, ze zdiagnozowanym wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego od przynajmniej 3 miesięcy
:arrow: badania dotyczącego choroby Crohna. Szukamy osób od 18 do 75 roku życia, u których zdiagnozowano chorobę Leśniowskiego-Crohna od co najmniej 3 miesięcy (pacjenci nie leczeni wcześniej lub też przeleczeni lekami biologicznymi)

W razie zainteresowania polecam kontakt z koordynatorem badań klinicznych, który udzieli wyczerpujących informacji: 572 507 673.

Ja również chętnie odpowiem na pytania na forum.

Pozdrawiam

Re: Badania kliniczne w Łodzi

: 10 lut 2019, 23:17
autor: Anette28
W pierwszej kolejności nie została wydana zgoda Administracji na ten post, druga sprawa to jakieo leku dotyczą badania? w jaki sposób kwalifikujecie pacjentów?
jesli nie otrzymamy odpowiedzi post zostanie usunięty zg. z reg