Strona 1 z 1

Płatna konsultacja dot. badań klinicznych na WZJG

: 22 lut 2018, 17:55
autor: Atheneum
Szanowni Państwo,

Reprezentuję Atheneum, międzynarodową firmę zajmującą się rekrutacją na potrzeby projektów medycznych. Nasz obecny projekt skupia się na leczeniu wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, a konkretnie na badaniach klinicznych w tej dziedzinie. Staramy się zrozumieć potrzeby pacjentów w WZJG, ich drogę od diagnozy poprzez leczenie i codzienne trudności związane z chorobą, oraz ich stosunek do udziału w badaniach klinicznych.

Na potrzeby projektu planujemy przeprowadzić sześć rozmów z pacjentami leczącymi się na WZJG. Byłyby to godzinne, płatne konsultacje telefoniczne w języku polskim lub angielskim. Współpracujemy z firmą, która chce wprowadzić nowy lek na rynek.

Jeśli chcieliby Państwo wziąć udział, proszę o kontakt - na forum bądź bezpośrednio na anna.garczynska@atheneum-partners.com. Oczywiście chętnie podam więcej szczegółów i odpowiem na wszelkie pytania.

Serdecznie pozdrawiam z Berlina,
Anna Garczyńska
https://atheneum-partners.com/

Re: Płatna konsultacja dot. badań klinicznych na WZJG

: 28 lut 2018, 17:03
autor: Atheneum
Szanowni Państwo,
przypominam, że jeśli byliby Państwo zainteresowani udziałem w badaniu, będę wdzięczna za kontakt! Byłaby to 60-minutowa konsultacja dotycząca nowych opcji leczenia WZJG.
Serdecznie pozdrawiam,
Anna

Re: Płatna konsultacja dot. badań klinicznych na WZJG

: 14 mar 2019, 20:07
autor: Seboss7
Witam, jestem zainteresowany