Co to jest sterydozależność?

Wraz z sulfasalazyną i preparatami 5-ASA, kortykosteroidy są najczęściej stosowane jako leki podstawowe zarówno w Wzjg jak i ChL-C. Główne działanie lecznicze glikokortykosteroidów polega na wykorzystaniu ich właściwości przeciwzapalnych.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
gana
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Co to jest sterydozależność?

Post autor: gana » 16 lis 2008, 22:23

Boze powiedzcie mi co to sterydozaleznosc??? ostatnio cos dziwnego mi sie zaczyna dziac, lecze sie encortonem ok roku z przerwa ok 3 miesieczna. teraz schodze z dawki i jestem na 1.5 cos czuje ze zaczyna mi wracac, mam wrazenie ze organizm nie czuje leku. mam czeste bole glowy, brzuch mi sie zrobil jak balon, na kibelek chodze rzadko(az dziwne) a sikam za cale wojsko(no jakis dziwny bol nerek od czasu do czasu).do tego codziennie goraczka, nie duzo bo 37 ale czasem poce sie nawet jak jest zimno na maxa, w sumie caly czas sie poce. juz dawno nie bylam u lekarza i az boje sie isc. jem normalnie(sniadanie i obiad) a jakas duza sie zrobilam. nie wiem o co chodzi ale cos czuje ze to poczatek czegos co nie ma konca. przeplakalam dzis pol wieczoru zaczyna mnie to juz dobijac.

Zablokowany

Wróć do „Ogólnie o Kortykosteroidach”