Strona 2 z 2

Re: zesz3am ze sterydów

: 18 maja 2008, 17:52
autor: Cinimini
Ja po odstawieniu sterydow dostalam bardzo uciazliwe afty w jamie ustnej, cera tez mi sie popsula,zaczela sie luszczyc wokol nosa i strasznie swedziec ... leczylam sie u dermatologa niewiele to pomagala...az dopadlo mnie kolejne zaostrzenie, znow dostalam sterydy i problemy z cera sie skonczyly ... ale za to buzka spuchla ;/

Re: zesz3am ze sterydów

: 19 maja 2008, 08:54
autor: Yaseck
Faktycznie, minęło kilka dni i jest lepiej. Jedyne co mi dokucza to rypie mnie w nogach i wczoraj cały dzień spędziłem w łóżku z podwyższoną temperaturą (37,8).

Re: zesz3am ze sterydów

: 15 lis 2008, 20:44
autor: angi
a po jakim czasie wam znikaja te chomicze policzki??? ja odstwiłam sterydy jakies 2 tyg temu i puki co dalej je mam :smutny:

Re: zesz3am ze sterydów

: 17 lis 2008, 09:45
autor: Natalka
Tak dokładnie nie pamiętam jak szybko mi chomik zniknął, ale coś mi się kojarzy, że to trwało z miesiąc zanim doszłam do całkowitej normalności :wink:
ale nie stresuj się tym, jeśli tylko to jest Twoim problemem, znikną na pewno, ciesz się remisją :mrgreen:

Re: zesz3am ze sterydów

: 17 lis 2008, 22:28
autor: czterdziestolatka
Jestem na odstawieniu sterydów. Przez ostatni rok brałam Entocort.Teraz mam wysypke na całym ciele.Ponadto czuje się osłabiona, nie mam siły.Ale po przeczytaniu waszych informacji juz wiem, ze to minie.pozdrawiam cieplutko

Re: zesz3am ze sterydów

: 29 lis 2008, 10:34
autor: angi
hej ludziki. wczesniej moim "najwiekszym" problemem byla zmiana wygladu po sterydach... z tym da sie zyc tak teraz stwierdzam... dostalam teraz takich boli kregoslupa i wszystkich stawów ze sie ruszac nie moge nawet palcami u rak ledwo ruszam:(( to jest jakis koszmar i tez mialam straszne bole glowy takie ze ledwo dalam rade sobie z tym podwyzszona temp:( i wymioty. Ale wracajac do tych boli w kosciach to czy brac cos na to i jak to przechodzi __ sie boje ze pewnego dnia nie wstane z lozka:(

Re: zesz3am ze sterydów

: 10 paź 2010, 09:14
autor: iroz
Mój ojciec w tym tygodniu zszedł do dawki 10 mg dziennie, od jutra ma już całkowicie odstawić Encorton. Ma straszne bóle głowy i mdłości. Pare razy wymiotował. Ratuje się Tramalem. Czy to może być od tego? To minie samo, czy powinien skonsultować się z lekarzem i łykać większe dawki, a nie odstawiać?

Re: zesz3am ze sterydów

: 10 paź 2010, 10:53
autor: anusia
iroz pisze:Mój ojciec w tym tygodniu zszedł do dawki 10 mg dziennie, od jutra ma już całkowicie odstawić Encorton.
Dziwne ja zawsze wg zaleceń lekarza zmniejszałam dawkę o 5mg tyg,i jak już zeszłam do tej dawki(5mg)dopiero odstawka :neutral:

Re: zesz3am ze sterydów

: 04 lis 2010, 12:46
autor: toczka
Wczoraj lekarz powiedzial: za dwa tygodnie zmniejszamy o 5mg! <jupi> no w koncu!!!!!!!!! :wink:

edit. od jutra - 5mg! :wink: