Sterydy a nadmierne pocenie

Wraz z sulfasalazyną i preparatami 5-ASA, kortykosteroidy są najczęściej stosowane jako leki podstawowe zarówno w Wzjg jak i ChL-C. Główne działanie lecznicze glikokortykosteroidów polega na wykorzystaniu ich właściwości przeciwzapalnych.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agnieszka2
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: podlaskie
Kontakt:

Sterydy a nadmierne pocenie

Post autor: Agnieszka2 » 17 lut 2012, 10:32

Witam,
Od 3 tygodni jestem na Medrol,tydzien bralam 32mg, teraz jestem na 16mg. Wczesniej tego nie mialam, ale tym razem bardzo zle sypiam i bardzo sie w nocy poce. Rano mam mokra pizame, wlosy i czuje sie taka rozbita. Czy to mozliwe, ze to przez sterydy?
Aga
Przyjazn jest najdelikatniejszym kwiatem, ktory rozwija sie z wzajemnych kontaktow miedzyludzkich. Jezeli nie dbamy o niego cierpliwie i niestrudzenie,więdnie i usycha, zanim otworzy wszystkie swe paki.

Awatar użytkownika
Agnieszka2
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: podlaskie
Kontakt:

Re: Sterydy a nadmierne pocenie

Post autor: Agnieszka2 » 17 lut 2012, 11:53

Och, dzieki za link. Juz sama nie wiem co o tym myslec. Pojde lepiej do lekarza w poniedzialek i niech sprawdza co jest grane.
Aga
Przyjazn jest najdelikatniejszym kwiatem, ktory rozwija sie z wzajemnych kontaktow miedzyludzkich. Jezeli nie dbamy o niego cierpliwie i niestrudzenie,więdnie i usycha, zanim otworzy wszystkie swe paki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o Kortykosteroidach”