Dieta Kwa?niewskiego..... Jana ;-)

wszelkiego rodzaju zapytania o diety, nowości dietetyczne, luźne rozmowy

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Krzysiek(R)
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Dieta Kwa?niewskiego..... Jana ;-)

Post autor: Krzysiek(R) » 29 wrz 2004, 17:08

S3uchajcie, mase jest opinii na temat ró?nych diet w3?czaj?c równie? w nie w.w. Ale czy kto? oprócz jednej osoby o której wiem stosuje t? diete? Sam sie nad tym zastanawiam, bo to du?e wyrzeczenie i wole najpierw zasiegn?a Waszej opinii. W sumie po co sie meczya skoro nie pomaga.
Je?eli jest kto? kto to przechodzi...... niech napisze conieco.
Pozdrawiam.
zawsze mozemy o tym poGGadac...
GG 3141303

Makumba

Dieta Kwa?niewskiego

Post autor: Makumba » 02 cze 2005, 17:37

Krzy?ku! Dwa i pó? roku temu rozpocz??em diet? Kwasniewskiego i wiem ?e ju? z niej nie zrezyguj?. Powód? Koniec CU, ale nie tylko, tak?e dobre samopoczucie, wygl?dam m?odziej (tak mówi?) przekonanie ?e na nic nie zachoruj? i dobra sylwetka bez g?odzenia sie jak to by?o wczesniej.
To nie jest zadne wyrzeczenie, po krótkim czasie nie chcesz wróci? do "normalnego" papu. Kilka osób z mojego otoczenia (zdrowych) przesz?o i sobie chwal?. Mo?na spróbowa? samemu z pomoc? ksi??ek, ale najlepij gdyby? odwiedzi? gobinet learza optymalnego. Powodzenia!

Gość

Re: Dieta Kwa?niewskiego..... Jana ;-)

Post autor: Gość » 02 cze 2005, 18:39

Chyba optymalnego szamana. Chcecie rujnowa? swoje zdrowie - wasza sprawa.
Demokrata

Adam

Re: Dieta Kwa?niewskiego

Post autor: Adam » 02 cze 2005, 19:31

Makumba pisze:Krzy?ku! Dwa i pó? roku temu rozpocz??em diet? Kwasniewskiego i wiem ?e ju? z niej nie zrezyguj?. Powód? Koniec CU, ale nie tylko, tak?e dobre samopoczucie, wygl?dam m?odziej (tak mówi?) przekonanie ?e na nic nie zachoruj? i dobra sylwetka bez g?odzenia sie jak to by?o wczesniej.
To nie jest zadne wyrzeczenie, po krótkim czasie nie chcesz wróci? do "normalnego" papu. Kilka osób z mojego otoczenia (zdrowych) przesz?o i sobie chwal?. Mo?na spróbowa? samemu z pomoc? ksi??ek, ale najlepij gdyby? odwiedzi? gobinet learza optymalnego. Powodzenia!
Ta teraz a co bedzie za 10-15 lat? Eof?

Zablokowany

Wróć do „Dietetyczne Rozmówki”