[festiwal] Off Camera - Kraków

Filmy, seriale, programy - wszelkiego rodzaju i gatunku - lubiane i nie, najchętniej oglądane i godne polecenia oraz te, których oglądanie to strata czasu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
marshal
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Kontakt:

[festiwal] Off Camera - Kraków

Post autor: marshal » 01 paź 2008, 23:44

Wybiera sie ktos z Was na jakies projekcje w ramach tego festiwalu? Jesli tak to na co?

Slyszeliscie w ogole o nim? :-)

Jest to pierwsza odslona festiwalu kina niezaleznego w Krakowie - jak dla mnie jedna z najciekawszych festiwalowych propozycji filmowych oczywiscie zaraz po ENH.

Jakby ktos byl zainteresowany, to wiecej tutaj:
http://www.offcamera.com.pl/

Festiwal zaczal sie dzis, ale projekcje ruszaja wlasciwie od jutra (dzis byl tylko na otwarcie film "Klasa" - zdobywca Zlotej Palmy na tegorocznym Cannes).

Awatar użytkownika
marshal
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Re: [festiwal] Off Camera - Kraków

Post autor: marshal » 03 paź 2008, 00:32

Eeee tam... jak sa checi to 2 godzinki dziennie mozna wygospodarowac ;-)

Ja dzis po pierwszym seansie: Baby Love - film poruszajacy dosc kontrowersyjne tematy, niestety jednak przez caly seans mialem nieodparte wrazenie, ze zostaje poddany nachalnej propagandzie. Poza tym niuansem przywoite kino.

Co do samego festiwalu, wrazenie in plus, choc nie przygotowany tak dobrze jak wspomiany jzu przeze mnie ENH (brakuje chocby katalogu, ktory pozowlilby sie zorientowac w tym niszowym kinie). Apropos reklamy - w Krakowie faktycznie przez ostatnie tygodnie nadgonili, ale jak na festiwal przygotowywany przez rok to promocja (ogolnopolska) dosc slaba. Ale jak to mowia - pierwsze sliwki robaczywki - mam nadzieje, ze festiwal przetrwa i z roku na rok bedzie coraz lepszy :-)

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Post autor: Ania406 » 03 paź 2008, 08:37

slyszalam, ale do krakowa nie pojade bo za daleko :( w wawie tez mamy sporo takich imprez i zawsze czas sie znajdzie jak ktos jest zainterosowany :)
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Awatar użytkownika
marshal
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: marshal » 05 paź 2008, 19:14

No i po festiwalu (wlasnie trwa gala zakonczeniowa). Z filmow, ktore ogladnalem goraco polecam Balast oraz Maminsynek. Slyszalem tez dobre opinie o filmach Klasa i Nasza Klasa, ale odpuscilem sobie seanse, bo bedzie jeszcze okazja je zobacyc w kinach studyjnych.

Z pewnoscia jest wiele wiecej pozycji godnych polecenia, ale nie sposob ogarnac tych wszystkich filmow w 5 dni :-)

Zablokowany

Wróć do „Film i Telewizja”