seriale

Filmy, seriale, programy - wszelkiego rodzaju i gatunku - lubiane i nie, najchętniej oglądane i godne polecenia oraz te, których oglądanie to strata czasu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pupa22
Początkujący ✽✽
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: seriale

Post autor: pupa22 » 26 gru 2010, 21:18

Rozumiem, wsumie mało czytam tego tupu ksiązke. Ostatnio czytałęm "Wiedzmina" i Tolkiena a tak poza tym raczej nie czytam. Jeszcze ewentualnei ksiazki mroczne, erotyczne i niepokojące:)

Awatar użytkownika
CatAnn
Znawca ❃❃
Choroba: CD
Kontakt:

Post autor: CatAnn » 26 gru 2010, 21:59

Pamiętniki Wampirów są raczej w stylu Zmierzchu, więc niezbyt się wpisują w klimat :)
Koniec książkowego OT ^^
Ulepimy dziś bałwana, Cudusiu...?
Rozpoznanie: czerwiec 2003 - CD. Stan: remisja, anemia, depresja, zab. adaptacyjne. Wzrost, waga: 166 cm, 52 kg. Leczenie: CSK MSW. Leki: adalimumab, mesalazyna, wenlafaksyna, lamotrygina.

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃

Post autor: Alis » 02 mar 2011, 18:02

Pamiętniki Wampirów są super, uwielbiam ten serial :wink:
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
TigeR
Aktywny ✽✽✽
województwo: śląskie

Post autor: TigeR » 25 sty 2012, 22:26

Co tu tak cicho? Nikt juz nie oglada seriali?

W takim razie, mam pytanie, co tutejsza gromadka sadzi o tworze, ktory zwie sie "Hell on Wheels", czy tez "The Walking Dead"? ;)
"Life without change might be called anything except life, it's nothing more than experience"

"Happiness is like glass. It may be all around you, yet be invisible. But if u change your angle of viewing a little, then it will reflect light more beautifully than any other object around you."

"The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow."

Awatar użytkownika
TigeR
Aktywny ✽✽✽

Post autor: TigeR » 25 sty 2012, 23:37

Ja widzialem tylko kilka odcinkow "Scrubs'a", ale musze przyznac, ze bardzo mi sie podobaly. Prawdopodobnie jak bede mial wiecej wolnego czasu i nie bede mial co z nim zrobic, to zalatwie sobie od znajomego wszystkie sezony ^^

Friends to klasyk, ale widac ze w wielu serialach powielany jest podobny motyw, no ale tutaj odbiegam od tematu.

The Walking Dead jest... musze przyznac ze mam mieszane uczucia, chociaz komus, kto uwielbia motyw zombie, powinno sie spodobac. Nie bede rzucal spoilerami, ale powiem tylko, ze pierwszy sezon byl bardzo dobry, moze poza jednym odcinkiem (Szkoda tylko, ze 1 sezon ma chyba 6 odcinkow :lol: ). Teraz leci aktualnie drugi, tyle ze jest jeszcze mala przerwa w emisji drugiej czesci tego sezonu. Tak czy siak, ja sie lekko rozczarowalem, chociaz nie brakuje tutaj ciekawych momentow. Jednakze, jak mowilem, kto lubuje sie w takich motywach, bedzie raczej zadowolony ;) (PS. L4D jest wypasne :P)

Z racji tego, ze spotkalem sie z jakims odzewem, to wypowiem sie jeszcze o HoW :P
Serial moim zdaniem jest naprawde bardzo dobry, fajne teksty, klimat, moze ogolny zarys fabuly nie jest mega ambitny, aczkolwiek musze przyznac, ze male watki w tym serialu sa zacne. Mimo ze sam nie przepadam za westernami, to jednak ten serial byl na tyle ciekawy... ze sprawil, iz udalo mi sie zobaczyc caly sezon. Rowniez moge goraco polecic :)

PS. Ja tam wole south park, uwielbiam tamte poczucie humoru ^^
"Life without change might be called anything except life, it's nothing more than experience"

"Happiness is like glass. It may be all around you, yet be invisible. But if u change your angle of viewing a little, then it will reflect light more beautifully than any other object around you."

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 26 sty 2012, 08:57

a Sons Of Anarchy? Ktokolwiek? Jak wrażenie? :-)

Awatar użytkownika
TigeR
Aktywny ✽✽✽

Post autor: TigeR » 26 sty 2012, 10:38

Do White Collar i Flashpoint mialem sie zabrac za jakis czas, ale jak sie patrzy na to co sie robi w necie... no moze byc ciezko ;D
Slyszalem o tym pierwszym bardzo pozytywne opinie, wszak nie do konca moje klimaty, ale mimo wszystko chetnie bym "stracil" na to nieco swego czasu.
Flashpoint natomiast wpasowuje sie w moje klimaty idealnie, problem w tym, ze... nie mialem okazji go zaczac :lol:

tom-as, nope :<

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 26 sty 2012, 17:35

Zenobius pisze:
tom-as pisze:Sons Of Anarchy
Ogladalem.. ale sie nie wkrecilem. Chociaz akcje maja tam niezle - jak ktos lubi harleyowe kino, lekka gangsterke, to polecic moge :-)
no właśnie... od wielu słyszałem, że SOA wymiatają i w ogóle. Zobaczyłem i w sumie takie mam neutralne podejście. Zobaczyć możne, ale jakoś fanem się nie stałem :-)
Jednak przyznam uczciwie, że serial ma swoje momenty :-)

Awatar użytkownika
Golfi
Doświadczony ❃
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: Golfi » 26 sty 2012, 19:22

Kiedyś bardzo mnie fringe wkręcił i stałem się kolejnym fanem Walter Bishopa :) , flashpoint też był świetny aczkolwiek nie wiedziałem całego sezonu, może teraz do tego wróce :)

The Killing znacie ?

http://www.filmweb.pl/serial/Dochodzenie-2011-576962

polecam !
"Nic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo."

Awatar użytkownika
TigeR
Aktywny ✽✽✽

Post autor: TigeR » 26 sty 2012, 19:34

The Killing znam, przyznam sie, ze zakonczylem ogladanie na 3 odcinku :<
Jedyna postac, ktora byla w tym serialu "spoko" to partner z roboty glownej bohateraki.

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 26 sty 2012, 20:20

o a propos House'a. Ostatni sezon podobno.

Awatar użytkownika
KeyO
Początkujący ✽✽
województwo: -- poza Polską --

Post autor: KeyO » 26 sty 2012, 23:14

Ja właśnie rozpoczęłam znajomość z Hart of Dixie.
Całkiem przyjemnie się ogląda :)
Boże spraw abym stała się człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies...

Awatar użytkownika
Golfi
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Golfi » 27 sty 2012, 09:27

tom-as pisze:o a propos House'a. Ostatni sezon podobno.
zgadza się , ale mam tyle zaległości u Grega że oglądania starczy mi na długo jeszce :)
"Nic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo."

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 27 sty 2012, 15:15

czekam na jakiś kapitalny koniec tego serialu. Zazwyczaj sezony kończyły się mocno to na koniec serialu to mogli by coś mega extra wykombinować :-)

Awatar użytkownika
TigeR
Aktywny ✽✽✽

Post autor: TigeR » 02 kwie 2012, 20:47

Mamy juz drugi sezon "Game of Thrones". Ktos oglada ^^?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i Telewizja”