S@motność w sieci

Filmy, seriale, programy - wszelkiego rodzaju i gatunku - lubiane i nie, najchętniej oglądane i godne polecenia oraz te, których oglądanie to strata czasu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: S@motność w sieci

Post autor: ranka » 09 paź 2006, 20:48

Uwielbiam tą książke...po prostu najpiekniejsza ksiazka jaka kiiedykoliwiek czytalam.Mozna nad usiaść,przemyslec,czasem zaplakac.Na filmie nie bylam,nie zaluje...bo juz widzac Cielecka w tej roli stwierdzilam ze nie pasuje ona do bohaterki
Obrazek

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: małopolskie

Post autor: Patryśka » 09 paź 2006, 20:54

Otoz to zgadzam sie z toba w zupelnosci Ranka..Cielecka nie pasowala w ogole co zreszta pokazala..

Kacper

Post autor: Kacper » 29 sty 2007, 15:19

Patryśka pisze:Otoz to zgadzam sie z toba w zupelnosci Ranka..Cielecka nie pasowala w ogole co zreszta pokazala..
nie widziałem jeszcze tego filmu, z powodu tej aktorki.. Nie pasowała mi do Joanny, która z opisu Wiśniewskiego nie jest taką twardzielką, jaką jest ta pani, choć nie mówię, że nie była świetna chociażby w serialu "Magda M.".
ranka pisze:Uwielbiam tą książke...po prostu najpiekniejsza ksiazka jaka kiiedykoliwiek czytalam.Mozna nad usiaść,przemyslec,czasem zaplakac.Na filmie nie bylam,nie zaluje...bo juz widzac Cielecka w tej roli stwierdzilam ze nie pasuje ona do bohaterki
Miałem ochotę zapytać Wiśniewskiego gdy podpisywał w moim mieście swoją książkę o pewien niuans z końca pierwszego podrozdziału. Nie mam teraz książki w szpitalu ze sobą, ale jak ktoś jest ciekaw i ma ją pod ręką niech wróci do początku, gdzie jest opisane jak Jakub wysiada z przedziału, w którym jedzie z Joanną.. i pada ciekawe zdanie: "Nigdy więcej się nie spotkali".. Ciekawe. Czytałem książkę kilka razy i zawsze to mnie zastanawiało o co chodziło. Błąd autora :?: całkiem możliwe.
No nic, wrócę do domu, zajrzę tam ponownie. Zaczyna się, że Jakub zapamiętuje zapach Joanny w hotelowej restauracji, a może to inna kobieta :?:

danuta
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: danuta » 29 sty 2007, 16:27

W ksiązce kobieta nie ma imienia jest "ONA", nazywasz ją Joanna skąd sie to imie wzieło? W filmie ona ma na imie EWA.D
danka

Zablokowany

Wróć do „Film i Telewizja”