Nasze zwierzaki ;)

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Choroba: CD
województwo: śląskie

Re: Nasze zwierzaki ;)

Post autor: tom-as » 14 maja 2006, 09:13

Tomy pisze:Bo mnie wyszło, że gdybyś był żonaty, to by to była Twoja trójwymiarowa podobizna, którą postawiłeś żonie w ogródku, co by nie zapomniała jak wyglądasz, w czasie dłuższych Twoich w domu nieobecności. I w takim wypadku – zapewniam Cię – nie musiałbyś zajmować się zmienianiem poroża co roku. Zadbałby o to zapewne częściej ktoś inny
Ha ha ha :? - teoretyzujesz czy z autopsji :?: :mrgreen:
Tomy pisze:I w związku z tym, przychylam się do zdania Iwy, że skończy jako rozpałka
i tu Was zaskocze... do podpałki mu daleko.
A prawda jest zapewne bardziej prozaiczna. Po prostu poszedłeś na łatwiznę i wybrałeś coś, czego nie trzeba karmić. No, ale ogonkiem też nie zamerda. W związku z tym Iwa ma znowu rację. Pójdzie na rozpałkę
Co Wy z tym paleniem bezduszne istoty?? Tylko podpałka i podpałka! Zapewne pod grilla no nie?? Na którym pieklibyście np. kota!
I jeszcze jedno @Tomy. Widziałeś jelenia (takiego z lasu) merdającego ogonem???
IWA pisze:Zastanawiłam się tylko jak z tym pomnikiem zmieścić się w łóżku, a odpady wykorzystać
@Tomy skończył @IWA zaczyna. Pomnik?? Odpady?? To nie jest pomnik! No i jakie odpady?? Tam nie ma odpadów! Wszystko to są integralne części całokształtu!
Tomy pisze:Ha! I po tym poscie jestem już dzisiaj na szóstkę. Ale to normalka, w szkole zawsze byłem prymasem
:?: ...biedne dzieci...

Reasumując ogarnia mnie czarna rozpacz jak widze co tu sie dzieje. Przez skromność nabytą nie będą tu wspominał o tym, że właśnie takimi oto metodami niszczycie umysły jasne i otwarte. No ale coż zrobić. Konflikt pokoleń i tyle.

IWA
Początkujący ✽✽

Post autor: IWA » 14 maja 2006, 10:12

Tom-asie, jesteś niesprawiedliwy :!:
Czy ja napisałam coś złego na Twojego jelenia, chyba Ci się autorzy pomylili!
A tej różnicy pokoleń też mi tak nie wypominaj! Masz szczęście, że nie mam kompleksów :D :D

Zyczę wszystkim przyjemnej niedzieli, szkoda tylko, że słoneczko nam dzisiaj tak ładnie nie świeci jak wczoraj :) :)

Tomy
Doświadczony ❃
Choroba: CU

Post autor: Tomy » 14 maja 2006, 10:17

No i widzisz Iwa. Wychodzi, że dołączysz do grona podpadniętych na tym forum. No bo jak można w przypadku takiego dzieła, mówić o odpadkach. No to jest po prostu niewyobrażalne :mrgreen:

Ale Ty drogi Tom-asie to już pojechałeś totalnie po bandzie. Bo:

1) naraziłeś sie Iwie, insynuując, że piekłaby na grillu na odpadkach z twojego pomnika (tych, co to się w łóżku nie mieszczą) swojego własnego kocurka, co to swego czasu nie chciał zleżć z Winogron Zenobiusa :D :mrgreen:

2) Wspomniałeś tutaj o jakimś konflikcie pokoleń. No to w ten sposób naraziłeś sie całemu klubowi czterdziestolatków z tego forum, co to starzy się nie czują, a młodzi duchem są a i owszem.

3) No i Kasia też się zacznie Ciebie obawiać, za tego kocurka na grillu :D

Jednym słowem jak Cię dzisiaj Iwa podliczy, to mój wynik z wczoraj... to to mały pikuś jest (taki co merda ogonkiem) :D :mrgreen: No czarno to widzę :twisted:

IWA
Początkujący ✽✽

Post autor: IWA » 14 maja 2006, 10:23

1) naraziłeś sie Iwie, insynuując, że piekłaby na grillu na odpadkach z twojego pomnika (tych, co to się w łóżku nie mieszczą) swojego własnego kocurka, co to swego czasu nie chciał zleżć z Winogron Zenobiusa :D :mrgreen:

Biedny Zeno :mrgreen:

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 14 maja 2006, 10:33

Tomy pisze:naraziłeś sie Iwie, insynuując, że piekłaby na grillu na odpadkach z twojego pomnika (tych, co to się w łóżku nie mieszczą) swojego własnego kocurka, co to swego czasu nie chciał zleżć z Winogron Zenobiusa
@Tomy - zwróć uwagę na fakt, że napisałem np. kota :idea: Ja tam nie wnikam co kto lubi.
Tomy pisze:No to w ten sposób naraziłeś sie całemu klubowi czterdziestolatków z tego forum
A to Wy macie jakieś nieformalne koło 40-latków :?: jak dotychczas to tylko dwóch 40-latków się odnośnie mojej produkcji wypowiedziało.
Tomy pisze:No i Kasia też się zacznie Ciebie obawiać, za tego kocurka na grillu
Kasiu, myśle, że zrozumiesz, to przykład był. Niestety @Tomy ma pewne problemy interpretacyjne z np. i wychodzi z tego co wychodzi.
IWA pisze:A tej różnicy pokoleń też mi tak nie wypominaj! Masz szczęście, że nie mam kompleksów
Ja tam na wiek nie patrzę, ale skoro się źle poczułaś z tego powodu to podziękuj Tomy'emu.

IWA
Początkujący ✽✽

Post autor: IWA » 14 maja 2006, 11:00

Tomki!

Jesteście wspaniali, dzięki Wam wyszłam z dołka, już dawno tak się nie uśmiałam :lol:

P.S. Tom-as! Może jednak zrobimy interes, kotka Misiek za jelenia - mąż na delegacji, a kot zeżarł mi mój obiad ( ryba na parze ).

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 14 maja 2006, 12:20

IWA pisze:P.S. Tom-as! Może jednak zrobimy interes, kotka Misiek za jelenia - mąż na delegacji, a kot zeżarł mi mój obiad ( ryba na parze )
A widizisz! teraz to jeleń tak?? A wcześniej podpałka!? Ty chyba jelenia szukasz? :mrgreen:
IWA pisze:mąż na delegacji, a kot zeżarł mi mój obiad ( ryba na parze )
Popatrz na to bardziej optymistycznie. Ogonkim Ci teraz pomerda :mrgreen: i pomruczy.
IWA pisze:dzięki Wam wyszłam z dołka, już dawno tak się nie uśmiałam
Spoko :wink: Tomki tak mają. Po prostu zaprojektowani by cieszyć :mrgreen:

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 14 maja 2006, 14:51

No fakt, można się było niezle posmiać. A rzeżba podoba mi się, może pomyslę nad podobną w moim ogródku- nawet model podchodzą zimą pod okna i wyżarły wszystkie tuje.
Na marginesie na forum motocyklistów jest koło stetryczałych geriatryków ( wstę p powyżej 35 lat ). jak tak dalej pójdzie, będziemy musieli podobne załozyc i tutaj- tylko wiek obnizymy? :lol: :oops:
No i teraz się narażę, ale Toma i tak nie przebiję w ilosci punktów karnych :mrgreen: . A gdzie jest Kasia - przestraszyła się?
Pozdrawiam wszystkich bez wzgledu na wiek
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 14 maja 2006, 16:33

Szaraja pisze:Na marginesie na forum motocyklistów jest koło stetryczałych geriatryków ( wstę p powyżej 35 lat ). jak tak dalej pójdzie, będziemy musieli podobne załozyc i tutaj
ciekawa inicjatywa :!: :idea:

@Tomy na przewodniczącego :mrgreen:

Tomy
Doświadczony ❃
Choroba: CU

Post autor: Tomy » 14 maja 2006, 18:03

Zenobius pisze:Ja bym sie na miejscu Twojej pani obrazil
No i o to mi właśnie chodziło. Ja też bym się na Jej miejscu obraził. Znam młode małżeństwo, co sobie gniazdo bocianów w ogródku postawiło. Sąsiedzi pytali się młodego żonkosia, czy mu faktycznie bociany są do tego potrzebne. Ale to przynajmniej było tak bardziej a`propos. No ale ludzie... no nie jeleń! :wink:
Zenobius pisze:wiec bym sie tak tym prymasem nie dziwil
Byle by od nas na tace nie zbieral
No ja tam nie jestem żaden Alfons i Omega w tych sprawach, ale prymas to raczej z tacą nie biega :D :mrgreen:

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 14 maja 2006, 18:14

Zenobius pisze:ale obawiam sie, ze gdybym postawil taka u siebie, to by sie wspolblokowcow nie spodobalo
No a ja tam nie mam takich problemów jak Wy (w sensie, że mieszkańców bloków). Do najbliższego bloku jest tak ze 15km więc problemu nie ma :idea:
Zenobius pisze:Swoja droga, czemu postawiles jelenia?
No bo tak mi do głowy przyszło! przyszło by co innego to by co innego powstało.

Zenobius pisze:Ja bym sie na miejscu Twojej pani obrazil
Tomy pisze:No i o to mi właśnie chodziło. Ja też bym się na Jej miejscu obraził
A ja mam do szanownych jasnowidzów pytanie. mianowicie. Skąd ta pewność odnośnie [i tutaj pozwole sobie zacytować]...
Zenobius pisze:Twojej pani
(w sensie, że mojej)?? he??

A się tu OT robi. ho ho :mrgreen:

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Shima » 14 maja 2006, 18:32

HMM...to ja sie moge juz zapisac do"stetryczalych geriatrykow"??Super :wink:
A ..jelen...hmm...wizja nieco futurystyczna ale mnie sie podoba :wink:

To dzisiejsze czytanie tez baaarrrdzo poprawilo mi humor :D :D
Cala ekipa tutejsza jest the best :wink:
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 14 maja 2006, 18:50

Magdalena pisze:A ..jelen...hmm...wizja nieco futurystyczna ale mnie sie podoba
To się nazywa minimalizm artystyczny a objawia się to wysokim poziomem trudności interpretacyjnej :mrgreen:

Awatar użytkownika
kasia88
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: kasia88 » 14 maja 2006, 19:38

IWA pisze:pozwaliłam sobie na taką poufałość. Mam nadzieję, że się na mnie nie za to nie gniewasz
Czuję się wprost tym zaszczycona :)
Szaraja pisze:A gdzie jest Kasia - przestraszyła się?
Tomy pisze:Ale to są tylko takie moje, nic nie warte (bo przy sobocie) dywagacje.
I pewnie Kasia88 znowu zacznie się mnie obawiać Crying or Very sad
3) No i Kasia też się zacznie Ciebie obawiać, za tego kocurka na grillu
Otóż to, po ostatniej wizycie obawiałam się uruchomić komputer :)
Na szczęście postanowłam przezywciężyć lęk :)

A poważnie to w weekend, weekendowałam więc mnie było w domciu...

Ale chyba będe musiała tu nawet w wolne wpadać, bo nic tak humoru nie poprawia jak forum a dzięki "strasznemu" (już tutaj tłumacze że to przenośnia, żart, aluzja do wcześniejszych postów) Tomy'emu, i jego twórczości (mam na myśli tutaj Avatar) mam teraz na twarzy "szóstkowy" uśmiech
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem."

IWA
Początkujący ✽✽

Post autor: IWA » 14 maja 2006, 22:14

Szaraja pisze:Na marginesie na forum motocyklistów jest koło stetryczałych geriatryków ( wstę p powyżej 35 lat ). jak tak dalej pójdzie, będziemy musieli podobne załozyc i tutaj- tylko wiek obnizymy?
A jaką uroczą nazwę ma moja grupa wiekowa ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi Ulubieńcy-ogólnie o zwierzakach”