PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

jak ważna jest przyjaźń i pomocna dłoń każdy wie, a tak naprawdę trzeba przeżyć wiele, aby taką prawdziwa przyjaźń mieć

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Feniks » 08 sie 2006, 13:10

Adammm pisze: Szczerze mowiac... jak sie w liceum nasluchalem od kolezanek jak faceci je ranili to momentami bylo mi glupio ze jestem facetem.. powaznie!! nie wiem czemu ale juz tak mialem :/
Medycyna jest już dość zaawansowana jakby co :spoko:

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Shima » 08 sie 2006, 23:17

niunia pisze:Jeśli Ci brakuje jego przyjaźni to dlaczego się z nim nie skontaktujesz??
hehe wiem, łatwo się mówi. Też straciłam przyjaciółkę z powodu naszych chłopaków
"hehe"no rzeczywiscie..łatwo sie mowi.
Poza tym twoja sytuacja mimo ze dotyczy utraty przyjaźni jest ..jakby to ująć..troszke odmienna od mojej.
Ty jestes kobieta i stracilaś przyjaciółkę..czyli wszystko w kręgu jednej płci a u mnie rzecz sie miała tak jak w temacie.W takiej relacji mozna o wiele szybciej natrafic na sliski i grząski grunt
Wyczuwam nutkę ironii w twojej wypowiedzi...owszem kontaktowałam sie z nim kilka razy przez tych naście lat...ale to były poprostu przelotne rozmowy...nie mozna przecież pchać sie z buciorami w cudze życie...tym bardziej jesli wiemy ze mozna narobic tej osobie i sobie kłopotow..a i tak zamierzony cel(odnowa przyjaźni)jest nierealny.
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Awatar użytkownika
niunia
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: niunia » 09 sie 2006, 19:51

Nie było w mojej wypowiedzi ironii, starałam się tylko coś poradzić!! Wiem, że jesteś w innej sytuacji - gorszej. No i zapewne masz rację. Pa

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Shima » 10 sie 2006, 18:43

niunia pisze:Wiem, że jesteś w innej sytuacji - gorszej.
hmm..ja wiem czy w gorszej??...moze poprostu w zupelnie innej.Przecież dla każego czlowieka,niezależnie od płci,utrata przyjaciela to tragedia....chyba nie mozna mowic o tym jaka sytuacja jest gorsza bo to indywidualne(dla kazdego jego strata jest wlasnie najgorsza na swiecie)....hmm..chyba troszke zamotałam sprawę...pewnie wyszlo niezrozumiale :oops:
niunia pisze:Nie było w mojej wypowiedzi ironii, starałam się tylko coś poradzić!!
No juz dobrze....pewnie to tylko moje"ja"odbiera wszystko jako atak.
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Awatar użytkownika
kasia88
Aktywny ✽✽✽
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: kasia88 » 12 sie 2006, 16:39

ja wierze w przyjaźń miedzy kobieta a mezczyzna bo doświadczam takiego uczucia od 8 lat i nie wyobrażam sobie bez niego zycia :-) no i tych telefonicznych (i nie tylko tych) rozmow :D
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem."

Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽
województwo: mazowieckie

Post autor: Feniks » 12 sie 2006, 16:48

kasia88 pisze:...no i tych telefonicznych (i nie tylko tych) rozmow :D
Akurat to, że nie wyobrażasz sobie życia bez rozmów telefonicznych jestem w stanie uwierzyć.

Awatar użytkownika
kasia88
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: kasia88 » 12 sie 2006, 17:01

:P pozostawie to bez komentarza

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 12 sie 2006, 21:45

Feniks pisze:Akurat to, że nie wyobrażasz sobie życia bez rozmów telefonicznych jestem w stanie uwierzyć.
kasia88 pisze::P pozostawie to bez komentarza
:lol: ROTFL :lol:

Awatar użytkownika
kasia88
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: kasia88 » 13 sie 2006, 17:32

Adammm pisze:Ponoc jest niemozliwe zeby facet rozumial Kobiety... ale mysle ze jak na faceta to i tak sporo rozumiem :wink:
Adammm pisze:Mam nadzieje ze sie nie bedzie na mnie zloscic :/
Jedno zaprzecza drugiemu, "Adammmmmmmmmmmmmmm'ie" i tak widocznie za mało rozumiesz...

bambi
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Post autor: bambi » 25 lis 2006, 11:42

~Wierze w taka przyjazn czego dowodem jest " moj Januszek"
Przyjaznimy sie od 3 lat, poznalismy sie jak oboje bylismy wolni i przez 2 lata przyjaznilismy sie jako nadal single - pisze to zeby ktos nie pomyslal ze cos nas do siebie ciagnelo ale z racji naszych zwiazkow " bawilismy sie w przyjazn"
od roku "jestesmy pozajmowani" ale przyjazn nadal trwa choc nie mamy juz tyle czasu dla siebie. Na poczatku ciezko bylo wytlumaczyc naszym partnerom ze my "nigdy nic ;-) ", ale teraz jest super i tak jak kiedys bawilismy sie we 2 tak teraz spotykamy sie we 4.
Dobrze jest miec kogos kto wytlumaczy meski punkt widzenia...
Pozdrawiam Januszka! :mrgreen:
Jest CU-downie....
gg 3302143

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: ranka » 25 lis 2006, 12:53

Ja tez wierze w taka przyjazn;)Warto..oczywiscie czesc moich meskich przyjazni sie rozeszla ale czesc zostala:D
Obrazek

Awatar użytkownika
marcik
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: marcik » 25 lis 2006, 21:48

oprocz mojej przyjacolki mam jeszcze 2 przyjaciol -facetow-super rozwiazanie oni jakos inaczej patrza na wiele spraw i pomagaja mi to zrozumiec choc nie ukrywam ze bylo kilka dwuznacznych sytuacji... ale jakos wybrnelismy z nich po przyjacielsku.

Awatar użytkownika
Jaskółka
Początkujący ✽✽
województwo: małopolskie

Post autor: Jaskółka » 27 lis 2006, 15:14

Hmm....przyjaźnie damsko-męskie- Bardzo ciekawe i pożyteczne, bo można poznać punkt widzenia płci przeciwnej, ale i wiele się dowiedzieć... ale też bardzo ciężkie w odnalezieniu...zwłaszcza, gdy taka przyjaźń zaczyna się powiedzmy w okresie prawie dorosłym...Sama mam kolegę bardzo dobrego, nie wiem czy mogę nazwać go przyjacielem, bo to wielkie słowo i ciągnie za sobą określone zachowania....Ale traktuję go jak brata i z mojej strony nigdy nie będzie niczego więcej...ale pamiętam, że był taki okres, w którym miałam wątpliwości, co do jego intencji... nawet odsunęłam się na jakiś czas i nie utrzymywałam już tak częstych kontaktów, bo wydawało mi się ze zaniedbuje on przeze mnie osobę sobie bardzo bliską...Pewnie inaczej by wyglądała sprawa gdybyśmy się znali się od piaskownicy a nie kilka lat...bo tak to zawsze są /przynajmniej w moim przypadku/ wątpliwości...a nie na tym przecież przyjaźń polega...Teraz jest już ok., bo wszystko chyba sobie wyjaśniliśmy i mam nadzieje, że tak pozostanie... A co do wiary – to chce wierzyć w takie przyjaźnie.... :roll:
salofalk 2x2
imuran 1x50 mg

Ata
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Post autor: Ata » 01 gru 2006, 11:51

Pewnie że przyjaźń męsko - damska jest możliwa, wartościowa i piekna tak jak każda przyjaźń.

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃
województwo: małopolskie

Post autor: Patryśka » 02 gru 2006, 14:14

A ja po moich doswiadczeniach nawet moge stwierdzic ze przyjaznie damsko-meskie sa bardziej szczere niz przyjaznie tych samych plci..Nie ma tam konkurencji zazdrosci...Latwiej jest ale to tylko moja opinia..

Zablokowany

Wróć do „Przyjaźń”