PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

jak ważna jest przyjaźń i pomocna dłoń każdy wie, a tak naprawdę trzeba przeżyć wiele, aby taką prawdziwa przyjaźń mieć

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Adammm
Debiutant ✽
Choroba: osoba zainteresowana

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Adammm » 06 sie 2006, 19:00

:wink: masz szczescie :P

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u rodzica
Kontakt:

Post autor: Piotr » 06 sie 2006, 19:00

:wink: Jasne, że może być różnie i może dobrze...inaczej świat byłby nudny :wink:
"Każdy kto broni wolności wypowiedzi broni tego co najważniejsze"

Adammm
Debiutant ✽

Post autor: Adammm » 06 sie 2006, 19:30

a jak myślicie... przyjaźń między K i M jest jest ciekawsza niż zwykła przyjaźń? czy jest możliwe aby była silniejsza niz miłość?

:) :) :)

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u rodzica
Kontakt:

Post autor: Piotr » 06 sie 2006, 19:34

Prawdziwa przyjaźń to prawdziwa przyjażń i nie ma znaczenia czy jest ona między K i M, czy też K i K itd.
A czy może być silniejsza od miłości ? ...dla mnie osobiście przyjażń to też rodzaj milości.
"Każdy kto broni wolności wypowiedzi broni tego co najważniejsze"

Awatar użytkownika
funia
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: funia » 06 sie 2006, 19:45

gratuluje Wam pieknych przyjazni:)

u mnie niestety zawsze ta przyjazn czyms byla podszyta- jedna lub druga strona sie zakochiwala, albo cos wiecej cchciala, a potem to juz nei bylo to samo:(

Adammm
Debiutant ✽

Post autor: Adammm » 06 sie 2006, 21:29

Niestety czesto przyjazn jest czyms podszyta Funiu... z tego co rozmawiam z kumpelami to czesto faceci mowia ze sa przyjaciolmi jezeli chca zdobys serce dziewczyny ktora jest juz zajeta... niestety faceci to przebiegle stworzenia :/

Szczerze mowiac... jak sie w liceum nasluchalem od kolezanek jak faceci je ranili to momentami bylo mi glupio ze jestem facetem.. powaznie!! nie wiem czemu ale juz tak mialem :/

Dla mnie Przyjazn jest duuuuuuzo bardziej wazniejsza niz milosc... bo bez milosci umiem zyc (milosci takiej wlasciwej-partnerstwa) ale bez milosci przyjacielskiej chyba bym zwarjowal...
he he.. nie raz mi sie zdazylo powiedziec Przyajciolce ze Ją Kocham... bo to rzeczywiscie jest jakis rodzaj miłośc... to chyba jest tak ze gdyby zwiazek partnerski pozbawiac pozadania i zazdrosci to bylaby czysta przyjazn :) jakto ktos kiedys madrze powiedzial... "miłość to uskrzydlona Przyjazn".

Mi w sumie i tak przyjazn dodaje skrzydeł.. az ze zawsze bylem marzycielem-idealista... to idea szczerej pieknej przyjazni zawsze siedziala gleboko w moim sercu i poki co wszystko uklada sie sie przepieknie :D :) D

Awatar użytkownika
madziula
Aktywny ✽✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: madziula » 06 sie 2006, 22:47

no, no, ale pięknie powiedziane :) chciałabym doświadczyć takiej prawdziwej przyjaźni, bo jak już pisałam, wydawało się, że to przyjaźń, a jednak było tak samo jak u Funi... A jeśli chodzi, czy przyjaźń między kobietą a facetem jest silniejsza niż międziy K i K czy odwrotnie, to zgadzam się z Piotrem. To nie zależy od płci, tylko od siły tej przyjaźni.
kokodżambo i do przodu
podejrzenie choroby Crohna

Adammm
Debiutant ✽

Post autor: Adammm » 06 sie 2006, 23:39

Madziula... z całego serca Ci zycze zebys znalazła kiedyś ta jedyna prawdziwa przyjażń... obojetnie czy to bedzie K czy M.

Choc uwazam ze przyjazn z plcia przeciwna jest bardziej pouczajaca jezeli chodzi o kontakty damsko-meskie... nawet sobie nie wyobrazasz jak bardzo mi pomaga Przyjazn z Kobietami w zrozumieniu Kobiet :)
Ponoc jest niemozliwe zeby facet rozumial Kobiety... ale mysle ze jak na faceta to i tak sporo rozumiem :wink:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
madziula
Aktywny ✽✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: madziula » 07 sie 2006, 10:47

a między kobietkami to nie narzekam na przyjaźnie :) i własnie dlatego wtedy pisałam o geju, bo z facetów to podobno on najlepiej rozumie kobiety, ale to nie znaczy, że hetero ich nie rozumie, oczywiście są wyjątki (chyba nawet większość :)) pozdrawiam z deszczowego Wrocławia
kokodżambo i do przodu
podejrzenie choroby Crohna

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: jaryszek » 07 sie 2006, 15:18

Hmmm ja wierze w przyjazn poniewaz sam mam pewna przyjaciolke , chodz tez mysle ze od przyjazni jest tylko jeden krok do milosci :wink:
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Adammm
Debiutant ✽

Post autor: Adammm » 07 sie 2006, 15:56

jak już tak jestesmy przy tej przyjazni.... to sie wlasnie zastanawiam czy moja przyjacioka sie zorientowala ze jestem na forum :P bo jeszcze sie jej ne przyznalem do tego :)

Mam nadzieje ze sie nie bedzie na mnie zloscic :/

Aco do relacji damsko-meskich... czy myslicie ze jest mozliwa przyjazn bo byciu razem/ czy bedzie to taka szczera przyjazn? bo ja uwazam ze zawsze bedzie temat na ktory nie bedzie sie dalo za bardzo pogadac... temat zwiazku.

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: jaryszek » 07 sie 2006, 18:16

Hmm no wlasnie ja mam taka przyjazn z moja byla dziewczyna , i masz racje temat zwizku jest trudny ;) Ale przyjaciolmi nadal jestesmy ;d
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Awatar użytkownika
funia
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: funia » 07 sie 2006, 18:28

ja uwazam, ze jedna strona ma zawsze zal- ta , z ktora zerwano

dlatego niezbyt wierze w taka przyjazn

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Shima » 07 sie 2006, 18:45

Miałam kiedyś przyjaciela...z licealnej ławki.Przyjaźniliśmy sie całą szkołę(nie mylic z chodzeniem:))
To bylo coś wpaniałego,moglismy razem konie kraść.Po szkole przyjażniliśmy sie nadal.To on poznał mnie z moim mężem(celowa intryga,"przypadkowe"spotkanie na imprezie:))Potem byl świadkiem naszym ślubie.Na mężu wymogłam tolerancję dla Jacka.
Ale po jakimś czasie poznał dziewczynę ktora jest obecnie jego żoną.No i nie wiem co sie stalo...nigdy sie tego nie dowiedzialam.Najprawdopodobniej jego dziewczynie nie podobała sie nasza przyjaźń.Zreszta przy spotkaniach czulam paraliżujący chłód bijący od niej.
I skonczyło sie...nagle.I brakuje mi tej przyjaźni do tej pory choć juz tyle lat mineło.
Jednak rozumiem Jacka..wybrał milośc...bo przeciez jesli kochamy kogos naprawdę calym sercem i calą duszą to jestesmy dla tej jedynej miłości poswiecic wszystko.I wtedy właśnie to jest prawdziwa miłość.
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Awatar użytkownika
niunia
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: niunia » 07 sie 2006, 18:55

Jeśli Ci brakuje jego przyjaźni to dlaczego się z nim nie skontaktujesz??
hehe wiem, łatwo się mówi. Też straciłam przyjaciółkę z powodu naszych chłopaków :(

Zablokowany

Wróć do „Przyjaźń”