Rzucamy palenie !

palić czy nie palić oto jest pytanie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ESka

Re: Rzucamy palenie !

Post autor: ESka » 19 lut 2010, 22:25

Dokładnie należy Wam się nagroda może zdradzicie jakie małe lub duże marzenia do spełnienia macie :P

dethleffs

Post autor: dethleffs » 19 lut 2010, 23:07

ja kupiłem sobie dziś dwa blistry gumy do żucia, jedną classic drugą miętową, obie od nicorette :E
nie wiem, czy chce nagrodę, nie czuje :( i prosze mnie nie głaskać

Awatar użytkownika
repka
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: repka » 19 lut 2010, 23:13

oki, dethleffs, to jak uznasz, że Ci się należy (nieważne, co inni myślą, to Ty masz chcieć), to podziel się, co tam wymyśliłeś, bo mam nadzieję, że nie wydaje Ci się, że uwierzymy w marzenia o nicoretkach? ;)
wieczna narzeczona :)

dethleffs

Post autor: dethleffs » 19 lut 2010, 23:24

kupię sobie nową płytę massive attack :) ale w połowie marca, albo na początku ;)

Awatar użytkownika
repka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: repka » 19 lut 2010, 23:32

od razu lepiej :) a początek marca już za 10 dni, więc tym bardziej :) Może do tego czasu uwierzysz, że robisz coś wielkiego... ale miało nie być głaskania, to nic nie mówię :oops:

ESka

Post autor: ESka » 20 lut 2010, 13:49

dethleffs pisze:kupię sobie nową płytę massive attack
Czy ta płyta to ze względu na to, że "Obecnie Massive Attack składa się właściwie z jednej osoby – Roberta del Naja, znanego jako 3D" :P
Mam jeszcze pytanie, czy Wy przez to rzucanie palenia też jesteście tak "wybuchowi" jak mój tata? :P

dethleffs

Post autor: dethleffs » 20 lut 2010, 14:13

ESka pisze:Czy ta płyta to ze względu na to, że "Obecnie Massive Attack składa się właściwie z jednej osoby – Roberta del Naja, znanego jako 3D"
ta płyta, ze wzgledu tylko na to, ze jest fajna, bo juz miałem okazje posłuchać w radiu, a podobno, za kazdym razem brzmi inaczej :) chce sprawdzić
Tak wiem, ze 3D to pseudo, ukradł mi ten koleś :(, a najlepsze, ze tez robert
ESka pisze:zy Wy przez to rzucanie palenia też jesteście tak "wybuchowi"
ja jestem bardziej wybuchowy, jak pale ;) przy nie paleniu jestem pokorny.
tacie przejdzie :)

Awatar użytkownika
ita71
Doświadczony ❃
Choroba: CD u dziecka
województwo: pomorskie

Post autor: ita71 » 20 lut 2010, 15:49

ESka pisze:Mam jeszcze pytanie, czy Wy przez to rzucanie palenia też jesteście tak "wybuchowi" jak mój tata?
Zdecydowanie tak,najgorsze były pierwsze dni...bezpieczniej było do mnie
nie podchodzić :wink:
Teraz już wracam do normalności :razz:
Nigdy nie mów nigdy...

Awatar użytkownika
repka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: repka » 20 lut 2010, 18:46

Witajcie, Kochani :) Jak tam dziś nastroje?

ESka, przez pierwsze ok. 2 miesiące, nie wściekałam się ani trochę, tylko cierpiałam! Strasznie! Jakby mi kto mego przyjaciela zabrał, od piersi oderwał! Ale przeszło :) I teraz tylko prycham na siebie z pogardą, jak pomyślę, że może dymka by się puściło... ;)
Ale mój Narzeczony z kolei chodził wściekły przez kwartał, wszystko go z równowagi wyprowadzało, za to mój Tata powkurzał się może z miesiąc, a potem pstryk i wrócił do normy, więc reguły nie ma. Wiadomo za to, że kiedyś mija :) Bądź silna i gryź się w język ;)

Awatar użytkownika
CatAnn
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: CatAnn » 20 lut 2010, 18:48

Wierzę, że dobrze będzie :)
repka pisze:Jak tam dziś nastroje?
Dołączam się do pytania ;) Jak sobie dzisiejszego pięknego wieczoru radzicie?
Ulepimy dziś bałwana, Cudusiu...?
Rozpoznanie: czerwiec 2003 - CD. Stan: remisja, anemia, depresja, zab. adaptacyjne. Wzrost, waga: 166 cm, 52 kg. Leczenie: CSK MSW. Leki: adalimumab, mesalazyna, wenlafaksyna, lamotrygina.

Awatar użytkownika
Alexandra_
Początkujący ✽✽
Choroba: IBS
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Alexandra_ » 20 lut 2010, 22:30

Wiecie... ja się chyba poddam.
Mija prawie tydzień i mi się jeszcze bardziej chce poczuć te miłe smyranie w płucach :(

Mam strasznego dołka :( nie wiem nawet dlaczego, ale wiem, że odrobinka nikotynki pobudzi mój mózg do produkcji szczęścia i ukojenia.
Hey, mister. This here is the stairway to heaven. You know that, don't cha?

Awatar użytkownika
repka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: repka » 20 lut 2010, 22:43

Alexandra_, nie!!! Nie pal, pliiiiis! Taki moment jest najtrudniejszy, ale musisz, po prostu musisz go przeczekać! Jesteś dzielna i wiem że dasz radę! Zrób coś, co Ci sprawia przyjemnośc, cokolwiek, nawet coś gupiego, tylko nie pal!

[ Dodano: 20-02-2010 ]
lubisz tańczyć? to puść muzykę i tańcz, powygłupiaj się, zmęcz, bylebyś nie zapaliła - a wiesz jaka dumna z siebie będziesz jak nie zapalisz? Jak Ci się buśka uśmiechnie? :) :) Zrób to dla siebie i nie pal!

[ Dodano: 21-02-2010 ]
Alexandra_, mam wielgachną nadzieję, że nie zapaliłaś! Ale nawet jeśli jednak puściłaś dymka, to wracaj do Nas i rzucaj od nowa, wypadki przy pracy się zdarzają, a pracuje się dalej ;) Więc napisz co z Tobą!

A jak reszta Rzucaczy? Jak tam nastroje przy niedzieli? U mnie przedegzaminacyjne napięcie - normalnie tego nie mam, ale jutro mam egzamin z przedmiotu, który próbuję zdać od 2 lat... :cry: :oops: :evil: Rok temu "na dzień przed" głównie wkuwałam i paliłam, a w domu siekierę można było zawiesić bez haka, no i nie wyszło... może tym razem będzie inaczej? :) Więc jak tam u Was?
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 17:20 przez repka, łącznie zmieniany 1 raz.

dethleffs

Post autor: dethleffs » 21 lut 2010, 17:02

Alexandra_ pisze:Mija prawie tydzień i mi się jeszcze bardziej chce poczuć te miłe smyranie w płucach
bo to jest coraz gorzej, moj entuzjazm opadł całkowicie, kiedy to sie złamałem. ale jedna rada, nawet nie próbuj wziąć ani maszka, bo potem jest jeszcze gorzej niż źle, wyrzuty sumienia i dwa dni totalnej deprechy.
moje rzucanie tez mnie wkurza, jem gumy (classic, sa beznadziejne), ale one jakoś dziwnie przymulają, choć jarać sie tak mocno nie chce. Wada nr1 - po pierwszej gumie, zara lece do WC i potem jeszcze ze trzy razy :/ masakra

Czuwaj

[ Dodano: 21-02-2010 ]
repka, kciuki trzymam :)

Awatar użytkownika
Alexandra_
Początkujący ✽✽
Choroba: IBS
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Alexandra_ » 21 lut 2010, 19:18

Jeszcze nie zapaliłam... ale nie mam siły, ale za to mam wielkę deprechę beznikotynową...
Hey, mister. This here is the stairway to heaven. You know that, don't cha?

dethleffs

Post autor: dethleffs » 21 lut 2010, 19:26

trzym sie, trzym sie i trzym po dwakroć :przytul:
podobno nasze mózgi, niedługo zaczną pracować normalnie :E , taka legenda

ODPOWIEDZ

Wróć do „Papierosy”