poród w Katowicach

wszystkie obawy i rady związane z przebiegiem ciąży

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Amkami
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Kontakt:

poród w Katowicach

Post autor: Amkami » 16 maja 2012, 09:39

Na forum natknęłam się na sporo wypowiedzi mam i przyszłych mam z CU/CD. Czy któraś z Was ma doświadczenie z oddziałami ginekologicznymi, czy też położniczymi w Katowicach? Gdzie rodziłyście i jakie są Wasze wrażenia? Albo gdzie na Śląsku planujecie rodzić? Jestem trochę skołowana... a mam jeszcze czas na zastanowienie i każda opinia będzie dla mnie cenna. Mam zresztą takie poczucie, że w naszym wypadku warto wybrać szpital, który ma również dobrą opiekę gastrologiczną.
Tak málo mám krve
a ještě mi teče z úst

Awatar użytkownika
eni80
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: śląskie
Kontakt:

Re: poród w Katowicach

Post autor: eni80 » 16 maja 2012, 11:03

Ja rodziłam w Katowicach w szpitalu kolejowym . Powiem ,że nie polecam. Dziecko urodziło się barkiem z objawamy niedotlenienia. Męczyłam się strasznie , nikt mi o tym nie powiedział ,że dziecko reką wychodzi . Nikt też mnie o tym nie poimformował po porodzie. O tym fakcie dowiedziałam się jak dostałam książeczkę zdrowia dziecka , w dniu wypisu . Opieka też nie zbyt :neutral: Pierwsze dziecko rodziłam w Zabrzu , w klinice na ul Traugutta . Tę klinikę mogę polecić :wink:
eni :serce: :serce: :serce:

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: ranka » 19 maja 2012, 21:08

to ze dziecko rodzilos ie rączko nie ma nic wspolnego z niedotlenieniem.
Obrazek

Amkami
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Amkami » 22 maja 2012, 00:14

Dzięki Eni za wypowiedź i zapraszam inne mamusie (może i zorientowanych tatusiów?) do tematu :)
Tak málo mám krve
a ještě mi teče z úst

Awatar użytkownika
eni80
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
Kontakt:

Post autor: eni80 » 07 cze 2012, 18:53

ranka pisze:to ze dziecko rodzilos ie rączko nie ma nic wspolnego z niedotlenieniem.
Jak nie ma ?? Przez poród barkowy z rączką dziecko nie mogło się urodzić . Piród trwał bardzo długo i to spowodowało , iż dziecko urodziło się z objawami niedotlenienia. Gdyby się urodziła normalnie główką , takich problemów by ie było .
eni :serce: :serce: :serce:

Awatar użytkownika
toczka
Początkujący ✽✽

Post autor: toczka » 08 cze 2012, 16:14

Jezeli moge sie wtracic to polecam Wam dziewczyny http://www.narodziny.com.pl/
Jeszcze nie rodzilam ale w tym szpitalu pracuja naprawde swietni lekarze. I wiadomo- co prywaciarz to prywaciarz- komfort, full wypas i bardzo dobra opieka.
Na końcu jest zawsze dobrze. A jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to nie jest jeszcze koniec...

Nobody expects the Spanish Inquisition!

SoCal
Debiutant ✽

Post autor: SoCal » 06 paź 2013, 19:04

Witam,
Ja jeszcze nie rodzilam, ale orientowalam sie/czytalam na roznych forach o tym szpitalu polecanym przez Toczka. Niby pieknie i full wypas, obsluga jak na zachodzie, ale jak dochodzi do komplikacji to i tak odwoza do szpitala (NFZ), ktory ma specjalistyczny sprzet i doswiadczenie w trudnych porodach. A jak sie komplikuje porod, to wiadomo, ze kazda chwilka sie liczy.
Oczywiscie jest cala masa pozytywnych opini, ale tylko od kobiet ktore nie mialy zadnych problemow.
Nie wierzycie, poczytajcie na forach.
Pozdrawiam.

Zablokowany

Wróć do „Przebieg Ciąży”