klopoty z cera

Wszystkie rady związane z pielęgnacją skóry.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: małopolskie

Re: klopoty z cera

Post autor: Patryśka » 24 lut 2007, 18:19

funia pisze:zauwazycie kolo 30., niestety
I tak trzeba sie kiedys zestarzec trzeba sie cieszyc chwila :) Poza tym ja znam tez takie 30tki ktore wygladaja mlodo mimo korzystania z solarki :P Bez makijazu of course :P

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃

Post autor: Patryśka » 25 lut 2007, 12:24

tola pisze:bo śmiech drogie Panie to ponoć samo zdrowie :lol:
I wlasnie to jest antidotum na starzenie :P
Wiec solarium nam nie grozi :P
magdalene trzeba sie cieszyc zyciem nawet w zmarszczkach usmiechnietej kobiecie ladnie jest :P

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃

Post autor: Patryśka » 26 lut 2007, 17:58

tola pisze:I co z tego,że buźka jest nieskazitelna,gładka i promienna jak cała reszta do tego nie pasuje...
I wlasnie... Poza tym kazdy musi przejs ten okres w zyciu bo i w sumie w starosci mozna znalezc cos fajnego...Oczywiscie beda to inne kategorie niz paredziesiat lat temu ale i tak moze byc kolorowo.

muffinka
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono

Post autor: muffinka » 26 lut 2007, 21:48

witam serdecznie w temacie dość dobrze przeze mnie poznanym :wink: bo męcze się z nim jakieś 13 lat :roll: teraz mam 26 i wydaje się, że jestem za stara na pryszcze a jednak są...:) dostałam kiedyś od dermatologa antybiotyk, nazywa sie dalacinT i jest rewelacyjny, to taka buteleczka z aplikatorem do miejscowego smarowania prosto na wroga :wink: juz nastepnego dnia są efekty..poza tym używam pilingów do twarzy i kremu garnier czysta skóra, który pozostawia skóre matową przez cały dzień (przynajmniej u mnie jest taki efekt)...z twarzą więc sobie jakoś radzę, gorzej z plecami...cieżko o nie codziennie dbać, dlatego zdarzają się niespodzianki...a poza tym dołączam do wielbicielek solarium...uwielbiam się wygrzewać pod lampami, tylko jest jeden warunek, muszą to być łóżka nowoczesne z dobrymi systemami wentylacyjnymi, bo inaczej to porażka:)...niestety już bardzo długo nie byłam, bo nie wiem czy z chorymi jelitkami można się opalać, a poza tym w irlandii jest ograniczenie...max możesz się opalać 10 min i to na własną odpowiedzialność...lekka paranoja :wink: :wow:
życie to nie je bajka...chociaż ja spotkałam księcia:):):(gg-2687534)

Awatar użytkownika
Doris
Początkujący ✽✽
województwo: wielkopolskie

Post autor: Doris » 11 mar 2007, 14:49

pryszcze i tlusta cera.................. nasza choroba i leki maja na to ogromny wplyw ale takze zla dieta i przedewszystkim nieprawodlowa pielegnacja. Diane oczywiscie sa bardzo pomocne w tym przypadku ale dluzsze jej stosowanie prowadzi do nieplodnosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Crohn

bemik
Debiutant ✽

Post autor: bemik » 11 mar 2007, 16:42

Właśnie w grudniu pokupowałam moim babom (lat 14 i 17, siostry męża) zestawy i musze przyznac, że efekt jest zadziwiający i u jednej (w ogóle dotąd nic na pryszcze nie stosowała), i u drugiej (przesuszała sobie skórę preparatami typu clerasil, schodził jej naskórek całymi płatami, a zaskórniaki i tak sie pojawiały).

Obie baby zaczynają dzień od toniku Tołpy i kremu normaderm vichy.
Do szkoły robią sobie makijaż z podkładem aerateint, też vichy.
Po szkole mają prikaz zmyc dokładnie makijaż żelem normaderm i nałożyc najzwyklejszy krem nawilżający dermica.
Wieczorem raz jeszcze tonik i krem normaderm.
Raz na tydzień peeeling enzymatyczny Tołpy i maseczka oczyszczająca garnier z ogórkiem (oczywiście w odstępie kilku dni)

Efekt już po jakimś tygodniu jest taki, że aż chce się to dalej stosowac :)
Chyba też zresztą sobie taki sprawię, bo mimo, żem młoda trzydziestka i trądzik młodzieńczy mam za sobą, skóra mi w ciąży zaczęła takie cuda wyprawiac, że mnie ostatnio akwizytor zapytał, czy rodzice w domu :).

Koszt takiego zestawu to około 220 zł, dodam (dermica i kosmetyki Tołpy są tanie, ale te trzy produkty vichy generują taki koszt), ale naprawdę warto...

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: ranka » 11 mar 2007, 18:10

dluzsze jej stosowanie prowadzi do nieplodnosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nieprawda,nie gadaj glupot
[/quote]
Obrazek

Hanca
Początkujący ✽✽
Choroba: IBS
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Hanca » 11 mar 2007, 18:20

Czy problemy z cerą mają jakiś związek z chorobami jelit? U mnie pojawiły sie one równocześnie z objawami ze strony przewodu pokarmowego i nie umiem ich niczym wytepić.

Awatar użytkownika
funia
Aktywny ✽✽✽
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: funia » 11 mar 2007, 19:08

tabletki antykoncepcyjne NIE prowadza do nieplodnosci

lekarze uwazaja, ze moze nawet to, ze jest wiecej blizniaczych ciaz jest ich wynikiem

co do diane i innytch tabletek, to slyszalam tylko tyle, ze po odstawieniu moze nastapic brak rownowagi hormonalnej, u niektroych ciezko to wraca do normy, moga wypadac wlosy itd

bemik
Debiutant ✽

Post autor: bemik » 11 mar 2007, 19:21

funia pisze:tabletki antykoncepcyjne NIE prowadza do nieplodnosci
Oczywiście, że nie... Już bardziej chyba groźne są infekcje grzybicze, które "lubią" np. syntetyczne majty, źle oczyszczane baseny czy niechodzenie do ginekologa...

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Kontakt:

Post autor: ranka » 11 mar 2007, 19:23

Diane 35 jest chyba jednym z nielicznych lekow hormonalnych po ktorym trzeba odczekac 3 miesiace zeby zajsc w ciaze.Poza tym Diane powoli zostaje zamieniana na inny lek:Yasmin tylko ze drozszy 3 razy :neutral:
Obrazek

Awatar użytkownika
manka
Aktywny ✽✽✽
województwo: kujawsko-pomorskie

Post autor: manka » 11 mar 2007, 19:24

naszczęście nie miałam żadnych nieprzyjemnych skutków po odstawieniu antykoncepcji doustnej, jedyne co się stało to to że od razu zaszłam w ciążę a zanim zaczełam brać jakiekolwiek tabletki anty... lekarze mówili że mogę mieć kłopoty przy staraniu się o potomstwo :)
RAZ JEST DOBRZE RAZ JEST ŹLE ALE ZAWSZE JEST JAKOŚ ;)

Hanca
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Hanca » 11 mar 2007, 19:42

hormony mogą rozsterowac gospodarkę hormonalną to fakt.

Mi jedyne co pomogło to sterydy...

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Kontakt:

Post autor: ranka » 11 mar 2007, 20:12

dzieki diane wyleczylam ogromny tradzik,i to jej zawdzieczam.do dzis nie mam z tym problemu.tylko czasem drobne niedoskonalosci ale to ma z nas kazdy.
co do dzialania lekow anty i ich wplyw na ciaze to po odstawieniu jajniki szaleja i dlatego mozna latwo zajsc w ciaze a czesto w blizniacza.ale oczywiscie wplyw osobniczy.
Obrazek

Hanca
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Hanca » 13 mar 2007, 20:00

Kochani co Wam pomogło na trądzik?? :smutny:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja Skóry”