BASEN i przetoczka

Wszystko co nie pasuje do innych merytorycznych działów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
cleo
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono

BASEN i przetoczka

Post autor: cleo » 24 cze 2005, 10:46

S?uchajcie zawsze uwielbia?am p?ywa?! mam crohna od ok12 lat. Niestety w 2000- jak by?aw w ci??y uaktywni?a mi si? przetoka oko?oodbytnicza . Mia?am 2 próby jaj zamkni?cia- bezskuteczne-odnawia?o si?! No i mam j? tak? ma?? i czasem troszk? si? s?czy-musz? si? podpaskowa? no ale bez przesady nie jest tego du?o. No io b?d?c u ginekologa zapyta?am czy mog? i?? na basen?-T?skni? za p?ywaniem!- a ten mi,?e jestem nieopdpoiedzialna-chocia? tylko pyta?am, nie by?am! - ?e pozara?am ludzi!!! Czym?Crohnen to chyba nie! No wi?c czym jak?? tocz?c? mnie bakteri?-je?li tak to dlaczego z ni? chodz?i nikt jej nie leczy?Seps? ju? prze?y?am i by?o to zaka?enie wewn?trzszpitalne . My?la?am,?e id?c na basen to ja ryzykuj? jakie? zaka?enie!!! Cz??? rehabilitacji mojego syna polega?a na wspólnych masa?ach ew wannie no i byli?my ta codziennie wieczorami przez ponad rok i nic mu si? nie sta?o! Wi?c mo?e wiecie o co tu chodzi?
cleo
Bierz życie jakim jest...

Gość

Re: BASEN i przetoczka

Post autor: Gość » 24 cze 2005, 12:43

wiesz jemy chyba chodzi?o o to co mi mo?e w minimalnych ilo?ciach, ale wylatuje-nie wiem?
Raczej nie ci?gne?am tematu bo wnerwi? mnie i oczywi?cie wi?cej do niego nie pójd?!!!
No ale dalej nie wiem co z tym basenem w takiej sytuacji?

zosia
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: zosia » 25 cze 2005, 16:48

hmm, chodzi?o mu (temu lekarzowi) o bakterie, takie jak wszyscy ludzie maj? - E. Coli, S. Fecalis itp.; gdyby kto? np. napi? si? wody nimi ska?onej to móg?by dosta? zatrucia pokarmowego, tak jak jest obowi?zek wymienienia w basenie wody jak np.jaki? dzieciak zrobi kup? (?e tak to ujm?). tym nie mniej, takie rzeczy si? zdarzaj?, a po drugie wielu ludzi chodzi na basen po prostu niedomytych (fuj!), wi?c nie stanowisz praktycznie ?adnego dodatkowego zagroznia dla czysto?ci wody. a zatem mi?ego p?ywania :)

cleo
Początkujący ✽✽

Post autor: cleo » 27 cze 2005, 11:18

WIELKIE DZI?KI !
W sobot? basenuj?!!! D Ju? bez stresu!!!!!!!
cleo
Bierz życie jakim jest...

Awatar użytkownika
Doris
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie

Post autor: Doris » 28 cze 2005, 11:05

cleo ja mam taki sam problem ale zaden lekarz nie mowil mi o takich bzdurach :evil:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o NZJ”