Wyszukiwarka chorych... - naszechoroby.pl

Wszystko co nie pasuje do innych merytorycznych działów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
nonak23
Debiutant ✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Wyszukiwarka chorych... - naszechoroby.pl

Post autor: nonak23 » 19 sie 2008, 00:52

Znalazłem ciekawy portal, gdzie chorzy łatwo mogą odnaleźć się po
dolegliwościach tym samym wymienić informacjami i radami, bo z lekarzami bywa różnie... niestety
Adres www.naszechoroby.pl choroby chyba wszystkie :)
Odnajdziesz tam osoby o tych samych schorzeniach z całego kraju. Stworzysz własną grupę znajomych i razem podejmiesz walkę z chorobą.
Pozdrawiam Piotr
Ostatnio zmieniony 12 sty 2009, 11:49 przez nonak23, łącznie zmieniany 1 raz.
wyszukiwarka chorych www.naszechoroby.pl

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: Wyszukiwarka chorych... - naszechoroby.pl

Post autor: ranka » 19 gru 2008, 11:57

oj tak ja tez usuwalam post tego pana
Obrazek

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Shadowka » 19 gru 2008, 12:22

magdalene pisze:majka83 napisał/a:
jak na mój mały rozumek, to Pandzia chyba odświeżyła ten wątek, bo data postu nonaka23 to 18-08-2008

Ty rozumek masz bardzo duży, a to ja nie zauważyłam daty tego pierwszego :mur: . Ehhhhh..... Przyjęłam za oczywiste, że to coś świeżego.

a ja już mialam pisać , że gdzieś na forum już coś takiego jest i wtedy spojrzałam, że to z sierpnia i zrezygnowałam bo po co znów zakreślać wszystkim jako nieprzeczytane coś co dawno wszyscy przeczytali :)
Chciałam nawet ładnie napisać, że tutaj mamy już swoją grupę dobrych znajomych i więcej nam nie potrzeba ;) i sorki za OT ale też się dzisiaj na to prawie nabrałam
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
Bona
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --

Post autor: Bona » 05 sty 2009, 21:10

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... acze_.html

jestem ciekawa waszej opini - co sadzicie o naszej klasie i odpowieniku - nasze choroby?? czy aby napewno to latwy kasek dla osob czatujacych ze spolek ubezpieczeniowych i firm farmaceutycznych??
Cheers :-)

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
województwo: śląskie

Post autor: tom-as » 06 sty 2009, 17:14

Bona pisze:jestem ciekawa waszej opini - co sadzicie o naszej klasie i odpowieniku - nasze choroby??
wlazłem tylko na stronę główną i padłem ze śmiechu :mrgreen: bo tak jakoś mi się w oczy rzucił dział moja galeria i na drodze skojarzeń pomyślałem ze fajnie by wyglądała fota np szczeliny odbytu w czyimś profilu. Albo przetoka. Już nie wspomnę o fotce... biegunki :E

Awatar użytkownika
Bona
Początkujący ✽✽
województwo: -- poza Polską --

Post autor: Bona » 09 sty 2009, 22:34

Ach dobrze wiedziec, ze nie tylko ja mam taka opinie na temat owego portalu i jego wygladu a raczej braku hi hi hi choc tomas - ciekawe czy takie fotki bylyby dopuszczone czy tez moglyby zostac uznane za obrazajace cudze opinie...

i czy w takim razie jak to ojciec dyrektor rydzyk uwaza ze bycie gejem lub lesbijka jest choroba - w jakich kategoraich to umiescic - dolaczajac odpowiednie fotki oczywiscie hi hi hi hi :lol:
Cheers :-)

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 13 sty 2009, 19:29

Ja się nie zarejestrowałam, bo nim kupię kota to chciałabym do worka włożyć chociaż rękę. Myślę natomiast, że warto wstawić tam link do forum. U nas można pobyć trochę nim ktoś się ujawni. Można też pozostać anonimowym.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

mf
Początkujący ✽✽
Choroba: CD w rodzinie

Post autor: mf » 13 sty 2009, 20:05

nie byłem na portalu o którym rozmawiacie, natomiast sądzę, że w takich przypadkach należy wręcz studzić chęć ludzi do podpisywania się imieniem i nazwiskiem i pełnymi danymi. tu chodzi często o b wrażliwe dane a ludzie podają je często bez większego zastanowienia.

na podobnym do naszego forum niemieckim jest z tego co pamiętam wręcz explicite przy rejestracji podana wskazówka, by nie ujawniać swoich danych i podpisywać się jakimś wybranym nickiem. nie oaznacza to oczywiście sztywnej polityki w tym zakresie, bo to byłby absurd, ale prośbę o przemyślenie czy rzeczywiście chcemy, by ktoś obcy potem mógł zobaczyć na co chorujemy etc.

mf

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 13 sty 2009, 20:16

mf pisze:ale prośbę o przemyślenie czy rzeczywiście chcemy, by ktoś obcy potem mógł zobaczyć na co chorujemy etc.
dla niektorych ludzi i firm to kopalnia wiadomosci.
Zachowanie pewnej anonimowsci w sieci jest wskazane, ucza tego dzieciaki i mlodziez, niestety czasem ci "najstarsi" nowo zaczynajacy przygode z netem ulgaja "presji" logowania, odczytujac, ze taki portal jest po to by pomagac,- czyt. "godny zaufania"-.

Swoja droga, kazde wyslanie e-meila , to takze podanie swoich danych, namierzenie adresu IP, nawet dynamicznego to dla wtajemniczonych zaden problem.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o NZJ”