Jak boli CU ?

Wszystko co nie pasuje do innych merytorycznych działów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Przemek84
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: śląskie

Jak boli CU ?

Post autor: Przemek84 » 26 cze 2008, 15:44

Witam mam dosc nietypowe pytanie , dostalem wezwanie na komisje lekarska w celu okreslenia stopnia niepelnosprawnosci a moja lekarka wypisujac mi dokumenty dopisala ze odczuwam bol a ja na szczescie naleze do tych osob ktore nawet przy mocnym zaostrzeniu nie czuja bolu ( z wyjatkiem konca odbytu gdy zjem cos nie tak lub mam zaostrzenie ) i prosze was o "opisanie" jak boli cu i kiedy .
Wiem ze to moze nie ladnie tak koloryzowac ale to napewno bardziej wplynie na ocene mojego stanu niz to ze rano zawsze chodze do wc z 2-3 razy przed poludniem itd itp.

Awatar użytkownika
benia79
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: małopolskie

Re: Jak boli CU ?

Post autor: benia79 » 18 lip 2008, 22:34

Ja mam nieustające zaostrzenie. Od ponad roku, kiedy usłyszałam diagnozę. Do tej pory leciała mi krew i chodziłam do wc od 3-8 razy. Od dwóch tygodni średni co 2 godziny (bez względu na to czy dzień czy noc) ma "skręt kiszek". Taki straszny ból całej jamy brzusznej, ze nawet ostatnio w nocy bardzo chciałam umrzeć. Wydaje się że jelity się skręcają, do tego boli żołądek. Ustaje po minucie, moze dwóch, ale najczęsniej kończy sie wizytą w toalecie. "Urodzę" trochę krwi, bo biegunką nie można tego nazwać. Potem na 2 godziny spokój i tak wkoło. Do nowego gastro.. mam wizytę dopiero na październik, bo do tej pory proktolodzy i chirurdzy mi nie pomagali - niestety.

Awatar użytkownika
montan
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: montan » 19 lip 2008, 01:49

benia79 współczuje... :cry:
Dolina . . .

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: doelli » 19 lip 2008, 08:44

benia79,
Nie możesz przyśpieszyć, przecież cierpisz, a jak bóle nie ustąpią, to tak masz zamiar męczyć się do października... nikt tego w rodzinie nie widzi, co się z Tobą dzieje... ja jak pójdę z dwa razy w nocy, to rano wstaje zmęczona i nie wyspana, a Ty, jak chodzisz częściej....
NIE CZEKAJ NA PAŹDZIERNIK, BO DO TEGO CZASU SIĘ WYKOŃCZYSZ!!!
Popytaj ludzi na forum, na pewno wiedzą o jakimś dobrym specjaliście w Twojej okolicy!!!
Jest sporo osób ze Śląska!!!
Musisz coś z tym zrobić, przecież, to nie jest życie!!!
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o NZJ”