Problemy ze spaniem

Wszystko co nie pasuje do innych merytorycznych działów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Natalka
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Kontakt:

Re: Problemy ze spaniem

Post autor: Natalka » 29 mar 2008, 14:29

ja_karolcia pisze:asamax tez tak wplywa zamulujaco?
ja nie miałam zamulenia jak brałam Asamax

a może twój stan wynika z przesilenia wiosennego czy cuś w tym rodzaju :neutral:

właściwie jak się sypia w takich godzinach to też może być powodem przymulenia w dzień.
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
Koliberek
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie

Post autor: Koliberek » 29 mar 2008, 15:45

Ja niestety miałam podobne problemy.Potrafiłam przesypiać tylko po 2 godzinki i to jeszcze bardzo płytkim snem.Mmozna sie domysec,ze po tygodniu chodzilam jak cien.Lekarz przepisal mi Lerivon-lek ktory nie uzaleznia dziala na sen i antydepresyjnie.Sypiam normalnie,glebokim snem.Cudownie.

Awatar użytkownika
biedronka24
Aktywny ✽✽✽
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: podlaskie

Post autor: biedronka24 » 03 kwie 2008, 21:40

Na bezsenność cierpiałam na początku problemów z flakami :evil: Teraz śpię dobrze, ale są okresy, że śpię po 2 lub 3 godziny. Ale to na ogół jak jelita się buntują. Wcześniej brałam hydroksyzin na sen. Teraz nie biorę nic z uspokajaczy.
Salofalk 500 2 x 3 tabl., Contracid 40 mg, Telfexo 180, Cortare 250, Oxodil, Ventolin.

slonko
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: slonko » 04 kwie 2008, 14:53

Ja właśnie teraz odstawiam powoli encorton i mam dokładnie to samo. Czasami wstaje rano już zmęczona, mimo, że przespałam 8 godzin, łażę cały dzień jak trzepnięta, wszystko w zwolnionym tempie, wieczorem kładę się spać i nic, za nic w świecie nie mogę usnąć. Innego dnia znowu zasypiam wszędzie i o każdej porze, to znowu mogę nie spać całą noc, a w dzień tobym tylko spała i spała. Muszę coś z tym zrobić bo pracować się tak nie da.
Ważę: 50kg
Mierzę: 164 cm
Stan: remisja?
Biorę: asamax 500mg 3x2, azatiopryna 50mg 1x2

Kocham Was za to, że jesteście, dajecie mi siłę...

Wiola.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o NZJ”