Strona 1 z 1

Nasilenie CU a cytomegalia

: 15 gru 2013, 11:22
autor: bromkalukasz
Witam czy ktoś może miał podobny problem do mojego, a mianowicie nasilenie objawów CU z jednoczesnym zakażeniem Cytomegalią??
U mnie to ciągnie się od 3 miesięcy same rozwolnienia nie są zbyt męczące jest ich ok 2-3 z tym że z domieszka krwi, wczoraj robiłem badania i spadło mi żelazo do 28 gdzie norma to 50 i minimalnie spadła hemoglobina. Ja osobiście obwiniam o to wszystko cytomegalie a CU według mnie po prostu się aktywowało prze to.
We wtorek ruszam do Prof. Tomeckiego ciekaw jestem jakie leczenie mi ustawi bo skoro mam cytomegalie to chyba nie za bardzo sterydy bo to osłabi odpornośc i dopiero wtedy ona moze zaatakować i tu jest dylemat.
P.S czy ktoś z was leczy sie u prof. Tomeckiego?
Pozdrawiam

Re: Nasilenie CU a cytomegalia

: 15 gru 2013, 12:03
autor: tomeczek1
Witam serdecznie a jakie bierzesz leki , bo ja miałem w maju podejrzenie cytomegalowirusa zdaje się ze to jest to samo , lecz niestety tak leki wyniszczaja organizm ifałszują wyniki u mnie MERCAPTOPURINUM zrobiło swoje że wszystkie badania miałem powtarzane bo tak mi się organizm zbuntował już .., więc może warto powtórzyć , raz czy dwa żeby nie było potem powikłań jeszcze większych po leczeniu , jeśli rzeczywiście wyjdzie CMV to wtedy działać ... a wiem że leczenie cytomegalowirusa jest dośc długie bo do 50 dni nawet ..
pozdrawiam serdecznie i zdrówka zycze

Re: Nasilenie CU a cytomegalia

: 15 gru 2013, 12:29
autor: bromkalukasz
Dzięki za odpis narazie jestem na salofalku, body max ( witaminy), debutril, sanprobi super formula czyli leki lajtoweAktualne nasilenie trwa juz 30 dni i najbardziej meczy mnie temperatura do 37,7 z rana 37 i bóle pleców i klatki piersiowej, jeśłi bym miał same dolegliwości jelitowa jak teraz to był by lajcik węć podejżewam ze to ten cytomegalivirus z któego powodu leżałem od września przez 25 dni w szpitalu jak wychodziłęm to było ok ale po miesiącu znowu wróciło juz nie wiem co robić!!! Licze na PROF. tOMECKIEGO CZYTAŁEM SPORO DOBRYCH OPINI NA JEGO TEMAT.