Strona 1 z 1

jest krwawienie nie ma śluzu

: 06 lut 2010, 15:27
autor: Kotkaa
WITAM

zachorowałam około 4lata temu jakieś 7miesięcy był "spokój" zwłaszcza kiedy byłam na sterydach jak zeszłam to znów krew i śluz do dziś ale od dobrych 6miesięcy nie ma śluzu jest tylko krew (trochę dużo) niestety od dobrych 2-3tygoni jest taka pseudo biegunka może ze 3xdziennie ale na początku tak się "leje ze mnie" i jest dużo krwi przez jakieś 8sekund a później całkiem normalnie jest (przy tym gazy, i ból nóg?) i na dodatek mam niezłe sińce pod oczami czy to z powodu choroby (hemoglobinę mam dobrą i takie tam co we krwi można rozpoznać mocz także badałam jest ok)
czy to dobrze że nie ma śluzu? o co chodzi z bólem nóg czy może macie to samo?

Re: jest krwawienie nie ma śluzu

: 06 lut 2010, 17:37
autor: Natuśka
Kotkaa pisze:i na dodatek mam niezłe sińce pod oczami
Sińce pod oczami mogą być wrodzoną cechą urody, ale często są oznaką przemęczenia lub obecności pasożytów w przewodzie pokarmowym. Po tym co opisujesz wyżej sądzę, że organizm może być 'nieco' zmęczony...

Re: jest krwawienie nie ma śluzu

: 07 lut 2010, 11:47
autor: Bartek
A czy krwista biegunka nie powinna być czynnikiem niepokojącym na tyle, by odezwać się do lekarza? Raczej nie zaszkodzi, a może zaleci Ci inny lek, który pomoże. A przecież istnieje też możliwość, że nadchodzi zaostrzenie i niestety chyba trzeba stawić sprawie czoła :smutny:.