Może ktoś mi doradzi co mam zrobić?

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kasinp
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: Może ktoś mi doradzi co mam zrobić?

Post autor: kasinp » 04 sty 2010, 23:11

czli jednak cos z refluksem jest z tą zolcia ? moj maz ma refluks i ma opis taki : widoczna przepuklina rozworu przelykowego przepony. W gornej czesci przelyku sluzowka bez zmian. Tuz nad wpustem widoczne 2 nadzerki ok.7-10 mm kazda z nich. Wpust , dno, trzon o niezmienionej sluzowce. W czesci odzwiernikowej zoladka sluzowka zaczerwieniona , odzwiernik zmieniony zapalnie. Opuszka dwunastnicy i czesc zaopuszkowa bez zmian. WN: Przepuklina rozworu przelykowego przepony.Refluksowe zapalenie przelyku t. B. Zapalenie blony sluzowej czesci odzwiernikowej zoladka.( polprazol pomogl)

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Post autor: Raysha » 05 sty 2010, 13:45

Alexandra_, a zażywałaś Ortanol/Polprazol przed jedzeniem? :P

Awatar użytkownika
Alexandra_
Początkujący ✽✽
Choroba: IBS
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Alexandra_ » 05 sty 2010, 14:06

Z tego co pamiętam to przed jedzeniem... ja już sama nie wiem co się dzieje i co mi jest. Chodziłam od lekarza do lekarza; kiedy mówię o swoich dolegliwościach i o epizodzie z krwistą biegunką patrzą się na mnie podejrzliwie i zapisują albo hydrę, albo specyfiki na Las Kiblos.

Oczywiście to też moja wina; kawa i papierosy to jest to po czym Miecio pracuje trzy razy szybciej, a i pewnie refluksowi też to nie służy. Tylko wtedy przy Ortanolu nie piłam niczego z kofeiną, nie paliłam i trzymałam diety. Nie odczułam różnicy. Nie boli ani mniej ani więcej.

Dzięki za zainteresowanie ;)
Hey, mister. This here is the stairway to heaven. You know that, don't cha?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”