Brak mi już sił:-(

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
strange19
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie

Brak mi już sił:-(

Post autor: strange19 » 20 lis 2012, 08:47

Dosłownie cały weekend i wczorajszą noc spędziłem w WC. Z 30 razy w ciągu nacy biegałem. Leciało ze mnie jak z kranu. Prawdopodobnie skutek uboczny brania IPP 20 mg. A więc lek odstawiłem. Aktualnie jestem na kaszkach i kisielach. Dzisiaj myślałem, że do pracy nie dojade. Straszny ból guza przy odbycie. Mam juz tak serdecznie tego dość. Przecież nie mogę ciągle stosować czopków Diclophenacu. Chciałbym się w końcu też wyspać. A jak usłyszałem termin przyjęcia do szpitala na wycięcie guzka - 8 miesięcy, to chyba oszaleje. Czy ktoś zna jakiś sposób przyspieszenia takiego terminu? Ja z bólu nie wyrobie.
Marcin

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CD
województwo: pomorskie

Re: Brak mi już sił:-(

Post autor: deth » 20 lis 2012, 13:06

Idź jeszcze raz do lekarza, może na Cito przekwalifikuje jakoś :| 8 miesięcy z bólem to poracha :suchy: ...i z jakiś dzień wolny z roboty, warto dojść do siebie :/

Awatar użytkownika
nataliak71
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Post autor: nataliak71 » 20 lis 2012, 13:28

hmm nie wiem na ile można tak robić, ale jedyne co przyszło mi na myśl to SOR ? :neutral: jakby nie było nie możesz funkcjonować więc może Ci to wytną :zastanawia:
„Kobiety i koty zawsze robią, co chcą, więc mężczyźni i psy niech się z tym pogodzą”

"każdą istotę, którą bierzemy w ramiona, możemy utulić lub udusić. to boska chwila decyzji." :hyhy:

Salofalk 2x2x2 Imuran 1x50mg

strange19
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono

Post autor: strange19 » 26 lis 2012, 08:34

Wczoraj myślalem, że umre. Dosłownie. Mam już tak mało sił. W piątek dostałem znów biegunke i od tego znów się zaczęło. Już nie mam jednego guzka (prawdopodobnie pozostałości po zakrzepicy) ale są już dwa. Nic nie dzwigałem, nie schylałem się a i tak wyszedł kolejny obok. Na ból już mało co mi daje, czopki Diclophenac - już się pewnie przyzwyczaiłem, nasiadówki też. Skierowanie do szpitala jest na chirurgie. a Przyjmują dopiero zapisy od 3 grudnia. To jest jakaś paranoja. Już opadam z sił. Wczoraj rodzice chcieli mi wzywać pogotowie. Dzis jakoś do pracy dojechałem. Będe dzwonić po prywatnych klinikach kto może mnie przyjąc najszybciej. Cena już jest dla mnie nieważna. Ważne, żebym się wyleczył z tego cholerstwa. Czy ktokolwiek się orientuje dokładniej w Hemoronie? Czy można zastosować go tylko na hemoroidy czy również na taki guzek?? Gdzie polecacie i jak wycięcie takiego guzka w Poznaniu? Tylko prosze nie Klinika Grunwaldzka. Czy ktoś zna MedPolonie na Obornickiej w Poznaniu? Błagam o jakieś informację. Zastanawiam się też czy lekarzowi powiedzieć o dziwnych myślach jakie mam podczas bólu. Czy to by nie przyspieszyło sprawy ze szpitalem?
Marcin

Awatar użytkownika
marzen7
Debiutant ✽
Choroba: CU u partnera
Kontakt:

Post autor: marzen7 » 26 lis 2012, 09:56

Ja bym się zgodziła na wezwanie pogotowia. Moze by wzięli, potem skierowali na oddział i zrobili co trzeba
marzen7

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”