Stowarzyszenie w SZczecinie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
xAniax
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: xAniax » 19 lut 2009, 11:57

Mamciu tak mam 16 lat i tak dokladnie wszystkiego jak wy niewiem. Jedynie tu moge porozmawiac z osobami ktore choruja podobnie. Chcialabym z takimi osobami spotkać nie nażywo i porozmawiac wiec za zalozeniem takiego Stowarzyszenia jest ZA.
xAniax

Dopóki walczysz jesteś zwyciężcą ! ! !

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 19 lut 2009, 22:22

xAniax to dowiedz się od mamy szczegółów, bo po co dwa ośrodki w szczecinie mają się biedzić nad tym samym. Jak będzie wiadomo kto z lekarzy za tym stoi i osoba, która to w szczecinie poprowadzi to udzielimy wszelkiej pomocy.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

xAniax
Początkujący ✽✽

Post autor: xAniax » 20 lut 2009, 12:37

Mamciu ok
xAniax

Tasiemka
Debiutant ✽
Choroba: CU u rodzica

Post autor: Tasiemka » 20 lut 2009, 19:50

Wszystkiemu jestem winna Ja! Po Naszym spotkaniu w Rockerze opowiadałam Pani Szymanowicz z Unii,że było spotkanie i padł pomysł założenia ODDZIAŁU Zach-Pom.
I to do mnie dzwoniła mama Ani :D .Pani doktor Szymanowicz pewnie coś źle zrozumiała.

mam pytanie czy data spotkania 13go to jest ostateczna...?Bo ja w ten dzień lecę do Anglii z dzieciakami i wracam 22go.A baaardzo mi zależy na spotkaniu z Wami.
Kasik...właśnie byłam z synem na pierwszej wizycie na Arkońskiej.Kolejną mam 12go.Służę pomocą i co dwie głowy to nie jedna :D
Pozdrawiam wszystkich
Tasiemka

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 21 lut 2009, 08:40

To fajnie, że wiadomo co się dzieje. teraz praktycznie.
Musicie ustalić z lekarzami, gdzie będzie formalnie siedziba oddziału. Może być i w mieszkaniu prywatnym, ale fajnie jest mieć miejsce na spotkania i pacjenci lubią jak Towarzystwo jest "zaczepione" o oddział lub poradnię. macie chyba wybór (Unia i MSWiA). Wy bór powinien być podyktowany
a- warunkami lokalowymi - sala, miejsce spotkań
b - geografią - łatwość dojazdu
c - współpracą z kadrą (lekarze, pielęgniarki, dietetycy) i dyrekcją
Formalności to pismo grupy inicjatywnej z prośbą o założenie oddziału. To może się odbyć w wąskim gronie osób - osoby z grupy powinny być członkami lub wypełnić deklaracje na spotkaniu.
Wybór władz - ten może odbyć się na pierwszym spotkaniu, ale może być też później, gdy się troszkę poznacie. działać można od razu.
Zarząd Główny Oddział powołuje uchwałą w bardzo szybkim terminie.
Jak pisała Szaraja, jeśli chcecie mieć więcej członków to musicie zrobić akcję plakatowo-zgłoszeniową. Plakaty, kopert, znaczki dostaniecie od nas (warunek zajęcia - wykłady, konsultacje, warsztaty). Adresowaniem powinni zając się wolontariusze - czyli wy. Ze względu na ochronę danych nie może to być robione w centrali.
Możemy wspomóc spotkanie z wykładami finansowo. Więcej szczegółów e-mailem lub telefonicznie.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

xAniax
Początkujący ✽✽

Post autor: xAniax » 21 lut 2009, 10:25

No i wyjasnione :wink: Dolanczam sie do pytania Tasiemki "mam pytanie czy data spotkania 13go to jest ostateczna...?" bo ja tez bym nie mogla byc bo akurat bede lezala w szpitalu na unii lubelskiej.:(

[ Dodano: 21-02-2009 ]
Fajnie ze spotkania beda sie odbywaly ale jak narazie wychodzi ze ja najmlodsza???czy jest ktos w moim mniej wiecej wieku kto chodzi lub bedzie chodzil na spotkania??POZDRAWIAM :roll:
xAniax

Awatar użytkownika
andzka
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: andzka » 22 lut 2009, 08:34

Cześć. mieszkam w Stargardzie więc jestem zainteresowana spotkaniami w Szczecinie. Nie bardzo mogę służyć doświadczeniem, bo dopiero rozpoczęła się moja "przygoda z CU" ale chętnie posłucham innych, żeby to wszystko ogarnąć i zrozumieć. Dlatego proszę informacje na ten temat jeśli już wyklaruje się termin i miejsce spotkania. Pozdrawiam

kroballo
Początkujący ✽✽

Post autor: kroballo » 22 lut 2009, 11:42

Kasik, czekamy na info z terminem spotkania. Jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji to pisz śmiało.
Kasia: 165 cm/ 54 kg/ Entocort 3 mg; stan: droga ku remisji:)

Kasik
Początkujący ✽✽

Post autor: Kasik » 22 lut 2009, 20:23

Witam wszystkich...no i w końcu sprawa się wyjasniła, oczywiście,że możemy zmienić termin spotkania na późniejszy,może nawet i lepiej, więcej osób zdążymy powiadomić,jutro będę w szpitalu na Arkońskiej(SPWSZ)na rozmowach,o wszystkim poinformuję Was.Co myślicie o 23.03.2009??postaramy się połączyć spotkanie z wykładem,bedzie trochę czasu na organizację,poinformowanie wszystkich szpitali o powstałej inicjatywie,i tak w wąskim gronie musimy się spotkać,celem ustalenia szczegółów,podzieleniem się pracą,do dzieła..ps.rozmawiałam z tasiemką :lol: już wszystko sobie wyjaśniłyśmy :lol:
ps. odezwę się jutro wieczorem..
...przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro..

Kasik
Początkujący ✽✽

Post autor: Kasik » 23 lut 2009, 19:11

z pewnością po południu...pewnie 16.00-17.00. Jutro dopiero będę znała szczegóły co do terminu i godziny(potwierdzenie i rozmowa z dyrektorem)..co do wykładów,to rozmawiałam z dr. z oddziału,pozytywnie nastawiona:)))..czyli czekamy na dalszy rozwój wydarzeń..jak już będzie termin i godzina,zaczniemy rozgłaszać tu i tam(plakaty,ogłoszenia w szpitalach,a nawet pomyślałam sobie krótka wzmianka w MM(gazeta)o powstaniu oddziału i zaproszeniem na spotkanie i wykłady) :-)

Tasiemka
Debiutant ✽
Choroba: CU u rodzica

Post autor: Tasiemka » 23 lut 2009, 20:54

Cieszę się,że w końcu coś ruszyło...czekam na dalsze informacje,dołączam się do listy i służę pomocą-w miarę możliwości ;D

PS. Torvik-najlepszego z okazji ur :D
Tasiemka

xAniax
Początkujący ✽✽

Post autor: xAniax » 23 lut 2009, 20:58

Moi dordzy a czy spotkanie mogloby by sie odbyc w ktoras sobote bo nie kazdy ma dojazd do szcecina w tygodniu:( I gdzie to spotkanie mialoby sie odbyc w jakim miejscu??POZDRAWIAM :wink:
xAniax

Awatar użytkownika
andzka
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: andzka » 25 lut 2009, 13:17

xAniax ja widzę, że my z jednego miasta i na dodatek takie samo imię mamy :) pozdrawiam i też czekam na info o spotkaniu :) chętnie się czegoś od Was nauczę :)

xAniax
Początkujący ✽✽

Post autor: xAniax » 25 lut 2009, 15:28

andzka bardzo mi milo fajnie na pewno bedzie na spotkaniach:)
xAniax

Kasik
Początkujący ✽✽

Post autor: Kasik » 25 lut 2009, 17:41

Kilka informacji,zgoda dyrekcji szpitala na utworzenie odddziału jest:))),zostanie wysłane pismo przewodnie z Warszawy(taka formalność)Czekam na telefon od Pani dr, dotyczący cały czas terminu, i godziny, ale bedzie to z pewnością sobota(tylko która??) jesteśmy uzależnieni od osób, które bedą wykładały.Jak tylko się dowiem dam znać....i zaczniemy przygotowania..

Zablokowany

Wróć do „zachodniopomorskie”