Stowarzyszenie w SZczecinie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
xAniax
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: xAniax » 14 lut 2009, 12:32

Ok dobrze ze zaczelam ten temat :razz: to w koncu zalozymy oddzial J-elity w Szczecinie. Fajnie bedzie sie spotkac i porozmawiac:) POZDRWIAM
xAniax

Dopóki walczysz jesteś zwyciężcą ! ! !

Kasik
Początkujący ✽✽

Post autor: Kasik » 14 lut 2009, 17:39

po konsultacji z Torvikiem, lepiej abyśmy na forum rozmawiali o zorganizowaniu pierwszego spotkania dot.założenia stowarzyszenia, z góry dziękujemy Mamci, za wsparcie,bo napewno nam sie przyda.Należałoby powiadomić jak najwięcej osób, wiem,że część z nas tu zagląda, ale jest wiele takich osób, które znam,gdzie nie wchodzą na neta.Byłabym skłonna do tego aby w szpitalach, gdzie się leczymy rozwieścić informacje z konkretną datą ,godziną i miejscem spotkania.To zwiększyłoby szanse na zainteresowanie naszą inicjatywą. Teraz tylko kiedy i na którą godzinkę.Może macie inne pomysły, to piszcie,zawsze gdzie więcej głosów to ciekawsze rozwiązania :smile:
...przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro..

xAniax
Początkujący ✽✽

Post autor: xAniax » 15 lut 2009, 10:42

Kasik to znaczy jak, cos zle napislam??
xAniax

Kasik
Początkujący ✽✽

Post autor: Kasik » 15 lut 2009, 11:21

Xaniax,nie,nie..wszystko w porządku, dowiedz się więcej ..w takim razie czekamy na jakieś informacje od Ciebie, przede wszystkim,czy już ten oddział zachodniopomorski J-elity założono( i to na Unii Lub)??,bo wydaje mi się, że gdyby tak było,wiedzielibyśmy..Ja rzeczywiście rozmawiałam z P.Mossakowską,i moja Pani doktor również, ale to było jakis czas temu..być może ktoś inny się tym zajął..czekamy na wieści od Ciebie..

xAniax
Początkujący ✽✽

Post autor: xAniax » 15 lut 2009, 11:42

Kasik ok.Ja jak byłam ostatnio u mojej pani doktor na wizycie to powiedziala mi ze jest w Szczecinie stowarzyszenie dla CU i CD ze jakies spotaknie bylo juz , ale gdzie te spotkania sie odbywaja to ja niewiem bo moja pani dokotor powiedziala zebym zadzwonila do niej i mi poda numer do tej pani od stowarzyszenia.Jutro poprosze mame zeby zadzwonila do pani doktor bo ja nie moge bo jestem w szkole a tam trzeba tak ok.12.Jak sie cos dowiem napewno sie odezwe i wszystko sie wyjasni. POZDRAWIAM :wink: :spoko:
xAniax

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 15 lut 2009, 18:49

A to była kasik i jej Pani doktor?? To nikt inny ze mną nie rozmawiał. oczywiście zawsze można założyć swoje lokalne stowarzyszenie. Jest w Gdańsku, Wielkopolsce i na Śląsku. Tylko pytanie brzmi co one zrobiły?? Na lokalnych spotkaniach rozdają nasze wydawnictwa. Chwalą się artykułem w lokalnym czasopiśmie.
Założenie swojego stowarzyszenia to rejestracja w sądzie i kupa formalności. Oddział to minimum formalności i możliwość korzystania z pomocy "centrali", innych oddziałów i funduszy PFRON.
I jeszcze jeden argument - im na więcej, tym lepiej słyszalny jest nas głos przez decydentów.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Kasik
Początkujący ✽✽

Post autor: Kasik » 15 lut 2009, 19:17

Mamcia,tak to ja i moja prowadząca kontaktowałyśmy się z Tobą w sprawie sformalizowania działań zmierzających do założenia oddziału stowarzyszenia J-elity w Szczecinie.Mocno mnie do tych działań dopinguje P. doktor.Skoro zawiązał się na forum ten wątek to dobrze, może w końcu więcej osób się w tą inicjatywę zaangażuje,bo jak narazie na rozmowie sie tylko kończy.Powinniśmy ustalić datę spotkania, aby w realu sobie porozmawiać o harmonogramie prac ,a nie ukrywam że mogło by wiele dobrego z tego wyniknąc dla nas wszystkich:))

[ Dodano: 15-02-2009 ]

Awatar użytkownika
kineczkaa
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: kineczkaa » 15 lut 2009, 20:58

Jakby co, jestem chętna do pomocy, może i ja się do czegoś przydam. Mam tylko nadzieje że mój wiek nie stoi na przeszkodzie :wink:

xAniax
Początkujący ✽✽

Post autor: xAniax » 18 lut 2009, 11:46

Witam. Miałam napisac jak cos bede wiedizec. Otoz stowarzyszenia jeszce nie ma, ale spotakli sie 2 razy i jesli bedzie duzo osob chetnych to założą . Jak bede wiedizlaa cos wiecej dam znac.POZDRAWIAM:)
xAniax

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 18 lut 2009, 17:37

Jak ktoś się gdzieś spotyka i nie dając ogłoszeń szuka chętnych - to raczej ich nie znajdzie. Czy ma powstać kolejne lokalne stowarzyszenie, czy oddział? xAniax czy możesz coś wyjaśnić??
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Kasik
Początkujący ✽✽

Post autor: Kasik » 18 lut 2009, 18:44

Właśnie xAniax...ja też jestem bardzo,bardzo ciekawa informacji na ten temat,bo sama nie wiem co mam dalej robić, a chciałam na 13.03.09 zorganizować pierwsze organizacyjne spotkanie z powiadomieniem członków J-elity z zachodniopomorskiego,poproszę o konkrety...i nam oczywiście chodzi o oddział..

xAniax
Początkujący ✽✽

Post autor: xAniax » 18 lut 2009, 19:52

Kochani przepraszam moze cos namieszalam ale ja sie na poczatku tylko pytalam czy ktos slyszal o takich spotkaniach. Teraz sie dowiedzialam troche jak mama zadzwonila ale jedynie co to ze spotakli sie 2 razy. Poprosze mame zeby zadzwonila jeszcze raz do tej pani i sie zapyta dokladnie ok.Przepraszam jeszce raz jesli nakickalam.
xAniax

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 18 lut 2009, 21:32

Zadzwoniła tam - czyli gdzie?? i zapytała się tej Pani -
czyli kogo?
.
Ja dopiero tera zauważyłam, że masz 16 lat i może chodzić o jakąś grupę związaną z oddziałem pediatrycznym? Unia czy Św. Wojciecha??
Jak napisała magdalene - szkoda wysiłku na tworzenie nowych bytów. O tym, że oddziały mają absolutną wolność ona sama wie najlepiej. Centrala służy wsparciem. Czasem ponarzeka.....

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 19 lut 2009, 08:21

Jeśli chodzi o organizację spotkania na którym ma się zawiązać oddział J-elity, to moja propozycja, z doświadczenia, jest taka- zorganizować wykłady, na pewno p. doktór sie zgodzi wygłosić wykład, do tego moze jeszce ktoś w innym zakresie, albo drugi lekarz chirurg, lub tylko jeden wykład. Powiadomić przez szpital osoby chory na nzj. Tzn. My przygotowujemy zaproszenia z informacja o wykładzie oraz spotakniu ząłożycioelski, pakujemy w koprerty, naklejamy znaczki- koszty pokrywa stowarzyszenie, a z oddziału ktoś adresuje, na kopercie jest pieczatka szpitala. Wtedy nie mamy dostępu do danych osobowych. Do tego dobrze jest dołączyć pismo przewodnie ze szpitala, podpisane prze np. ordynatora oddziału. Służe wzorem tekstu, pismo trzeba powielić i włożyć równiez do kopert. Wtedy jest szansa na to, że przyjda nie tylko osoby z J-elity, ale równiez ludzie do tej pory nie mający o nas pojęcia. Jak chcesz więcej szcególów to odezwij sie na pw. Wszytsko co mam prześlę, pomogę tez prze drukarnię z zaproszeniami. okresl tylko z jakich szpitali pójdzie zaproszenie i iel trzeba. Im więcej ośrodkó wyśle tym więcej ludzi będzie.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Kasik
Początkujący ✽✽

Post autor: Kasik » 19 lut 2009, 09:15

Szaraja,dzięki za pomysły:) odezwe się wieczorem do Ciebie,z zorganizowaniem wykładów
nie powinno być problemów..miłego dnia dla wszystkich...

Zablokowany

Wróć do „zachodniopomorskie”