Strona 1 z 1

Już jest Warmińsko-Mazurski Oddział J-elity!

: 13 kwie 2014, 11:46
autor: Baby
Z przyjemnością informujemy, że mamy nowy oddział J-elity na Warmii i Mazurach, którego Prezesem jest dr Daukszewicz, V-ce Prezesem M.Olchowy, Sekretarzem B. Matuszewska, Skarbnikem K. Bartczak. Członkami Zarządu zostali: M. Janusz, M. Podstawska, M. Michallek.

Gratulujemy i życzmy wielu sukcesów oraz wytrwałości. W imieniu Zarządu Oddziału Warmińsko-Mazurskiego zapraszamy do pomocy wszystkich chętnych, którzy chcą zrobić w swoim życiu coś pożytecznego i pozytywnego!

Więcej informacji o oddziale oraz dane kontaktowe na stronie http://j-elita.org.pl/?pid=oddzialy&id=13

Re: Już jest Warmińsko-Mazurski Oddział J-elity!

: 13 kwie 2014, 16:20
autor: Mamcia
Super. Gratulacje i życzenia owocnej pracy. Gdyby jeszcze dwa śpiące oddziały obudziły się do działania to np. Dniami Edukacji można by objąć cała Polskę.

Re: Już jest Warmińsko-Mazurski Oddział J-elity!

: 14 kwie 2014, 14:51
autor: mama Jakuba
Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie i pomocną dłoń, aby ta Polska tkzw. ,, B'' mogła trochę się pobudzić. Wszystkim zaangażowanym w utworzenie Oddziału Warm. -Maz. J-elity serdeczne proste DZIĘKI. Przed nam trudne wyzwanie, mamy nadzieję, że sprostamy, a dzięki za miłe przyjęcie nas w swoje grono. Zapraszamy wszystkich do pomocy i udziału w naszych akcjach, wydarzeniach i wsparciach innych chorych oraz ich rodzin, bo przecież w KUPIE SIŁA. :roll: Pozdrawiamy wszystkich
P.S Dziękujemy w szczególności dr Daukszewiczowi, że zgodził się być z nami. Bez lekarzy wszystko straciło by sens. :roll: