Turnus Rehabilitacyjny dla dzieci chorych na NZJ

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
bodzia
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Turnus Rehabilitacyjny dla dzieci chorych na NZJ

Post autor: bodzia » 16 lip 2009, 21:41

Ten turnus był przesuperowy!!!!!!! To były najlepsze wakacje w moim życiu! Poznałam tyle fajnych osób. Pogoda była jak na zawołanie, a zabawa w 100% odjazdowa. Na pewno pojadę na następny turnus. Żeby znowu spotkać się z wszystkimi. Nie mogę się doczekać!

Pozdrawiam wszystkich! :lol:
Ostatnio zmieniony 18 lip 2009, 12:37 przez bodzia, łącznie zmieniany 1 raz.
Bodzia

marles
Początkujący ✽✽
Choroba: CD u dziecka
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: marles » 17 lip 2009, 09:09

I ja jako ta starsza część młodzieży,chcę napisać kilka słów o turnusie.
Przede wszystkim chcę podziękować wszystkim rodzicom i opiekunom za chęć wsparcia i podzielenie się własnymi doświadczeniami co do problemów dotyczących naszych milusińskich.

Jako niedoświadczeni rodzice bardzo tego oczekiwaliśmy.Chcieliśmy się dowiedzieć jak najwięcej z różnych żródeł i na żywo.
Brakowało nam jedynie konsultacji i opinii lekarskiej,ale cóż może następnym razem...

To prawda co piszą moi poprzednicy,dla dzieci to czas bardzo mile spędzony wśród rówieśników z tym samym problemem.To czas ich miłych zabaw i głośnego śmiechu.To czas ich ZDROWIENIA i nabierania sił.

A my rodzice też mieliśmy czas dla siebie,odpoczynek i miłe towarzystwo.
Jeszcze raz wszystkim dziękuję i wszystkich już rodzinnie pozdrawiamy.
Rodzice Stasia i Wojtka.

Jeszcze jedno czy są gdzieś zamieszczone zdjęcia z wyjazdu???

Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: langusta » 17 lip 2009, 09:27

Witam,

Ja dziękuje Wszystkim rodzicom i dzieciom za zaufanie jakim nas obdarzyliście przyjeżdżając na turnus. Wiem że jesteście Wszyscy Wspaniali i razem stworzyliscie niepowtarzalna atmosferę.

Zdjecia były robione przez Asię(wychowawca). Podobno sa super będą zamieszczone tyle że troche później .Jeżeli Macie własne to proszę wstawcie na formu.

Pozdrawiam was wszystkich baardzo serdecznie.
langusta
dwie córki chore na CD

wilga
Debiutant ✽
Choroba: CU u rodzica

Post autor: wilga » 17 lip 2009, 19:45

Kochani! Kto nie był, niech żałuje!
Dla nas był to już trzeci turnus rehab., w którym uczestniczyliśmy z dzieciakami, i z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że był to najlepszy turnus ze wszystkich, jakie dotąd były organizowane.
Wspaniale było mieć świetną panią psycholog z prawdziwego zdarzenia, która razem z fajnymi paniami wychowawczyniami organizowała zajęcia dla naszych dzieci. Dzięki temu dzieciaki i "młodsza młodzież" mogły się zintegrować i dobrze bawić w swoim towarzystwie. "Starsza młodzież", czyli rodzice i opiekunowie mogli wtedy pójść na spacer, poczytać, lub po prostu się polenić.
Wycieczki też były super, każda inna, ale wszystkie będziemy dobrze wspominać. Było intensywnie, jak w Trójmieście (port w Gdyni, zlot żaglowców, akwarium, a na koniec gdańska Starówka), pouczająco i ciekawie jak w Szymbarku (dom do góry nogami, wagony wywożące zesłańców na Syberię), i relakcująco, jak na Helu (miło było popływać statkiem po morzu, kiedy słoneczko świeciło i wiaterek lekko zawiewał... i popatrzeć na foczki wcinające śledzie w fokarium).
Dzieciaki miały frajdę na mini-wesołym miasteczku w Jastrzębiej, wypluskały się w morzu, wybawiły na piasku, nagrały w ogrodzie przy ośrodku w różne gry i zabawy. Najedliśmy się też kiełbasek z grilla, a całkiem wielu spośród nas spróbowało po raz pierwszy tabaki podczas wieczoru kaszubskiego.
Kochane Agnieszki! Chwała Wam za to!
Bawiliśmy się świetnie, odpoczeliśmy i liczymy na powtórkę w przyszłym roku!

Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: langusta » 18 sie 2009, 15:14

Kochani,

nie potrafie wstawiać zdjęc na forum wiec chwilowo są zamieszczone przez jednego z wychowawców na na Picasse .

oto adres:
http://picasaweb.google.pl/ziolowegorzk ... zebiaGora1#

Zdjęcia są z zajeć prowadzonych przez Pania Psycholog Agnieszka Stankiewicz i wychowawców.
Fotki z zabaw na terenie ośrodka i wycieczek wstawię po weekendzie.

Pozdrawiam Wszystkich
langusta
dwie córki chore na CD

marles
Początkujący ✽✽
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: marles » 28 sie 2009, 14:44

Witam Wszystkich prawie powakacyjnie!!!

Bardzo dziękujemy za zdjęcia naszych pociech,które jak widać pod fachowym okiem świetnie się bawiły.
Może za rok powtórka???
Pozdrawiam wszystkie dzieciaki,organizatorów i rodziców.

Rurka
Debiutant ✽
województwo: dolnośląskie

Post autor: Rurka » 11 wrz 2009, 09:25

Witam Wszystkich

Chciałbym powiedziedzieć ,że turnus był dla nas a w szczególności dzieci wspaniały.dwa tygodnie super zabawy.Prosimy o jeszcze w przyszłym roku !!!
Obecność obu przemiłych,tryskających pomysłami Pań psycholog obowiązkowa.

Czerwona kartka dla właściciela ośrodka-Salamndra-straszny skąpiec i gbur nieprzyjemny !!!Tego pana nie polecam

Zablokowany

Wróć do „pomorskie”