Turnus J-elity w lecie 2007

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Choroba: CD
województwo: śląskie

Re: Turnus J-elity w lecie 2007

Post autor: -Ania- » 22 gru 2006, 10:51

ad. 1 tak
ad. 2 tak

pozdrawiam
ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 22 gru 2006, 20:00

Nie grupę inwalidzką z ZUS wystarczy tylko orzeczenie o niepełnosprawności z PCPR.
mamcia
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 22 gru 2006, 21:47

Poszukaj tematu refundacja turnusu rehabilitacyjnego przez PCPR. tam powinno byc wszystko w tym temacie, nawet kwoty obowiązujące w 2006r. , bo mam nadzieję, ze na 2007 będą wyższe.
pzodrawiam
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Mol
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: Mol » 22 gru 2006, 22:54

-Ania- pisze:moje uwagi:
- zabiegi, wielkośc ośrodka, opieka - ok
- cena w porządku
- dla grup cena do negocjacji - ok
- pokoje z łazienką - super
- grill i ognisko- ok
Zapomnialas dodac, ze doktor Burski tam byl, to tez na plus :wink: :lol:
Obrazek

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 23 gru 2006, 20:13

A kto to jest dr Burski???
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 23 gru 2006, 21:13

magdalene pisze:Mamciu, jak Ty możesz nie znać takiej słynnej w świecie medycznym Persony? :wink:
dodaj ze w serialowym świecie medycyny ;)

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 25 gru 2006, 18:35

Och wstydzę ogromnie mojej indolencji. Już wiem.
mamcia

Misia

Post autor: Misia » 03 sty 2007, 19:29

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽

Post autor: Feniks » 03 sty 2007, 21:07

Misiu , ale jest jeszcze inna opcja. W zeszłym roku ja nie byłem na całym turnusie , a mimo to odwiedziłem i poznałem forumowiczów, zresztą nie tylko ja. Myślę ,że w tym roku też znajdą się osoby chętne dojechać do nas chociażby na 2-3 dni i poznać toawarzystwo. Po prostu zdaj sesje i dowiedz się czy ktoś chcę się wybrać na kilka dni, myślę ,że w pobliżu naszego ośrodka zawsze znajdzie się coś do wynajęcia. Co Ty na to ?

Gośka
Początkujący ✽✽
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: Gośka » 04 sty 2007, 08:16

Ja też byłabym chętna na wyjazd, a szczególnie nad morze ale niestety termin lipcowy jest dla mnie nie do przyjęcia. A nawet gdybym w jakiś sposób mogła załatwić trochę urlopu w lipcu to trudno się deklarować jak nie ma konkretu góry, morze, jeziora.Różnie ludzie się czuja w różnych miejscach.Ustalenie lipca powiem uczciwie to trochę nie tak, jest wśród nas trochę studentów, ja pracuję na uczelni i jak wiadomo to jest jeszcze bardzo gorący okres dla studentów i pracowników.Nie bardzo rozumię dlaczego sierpnia nie wzięto wogóle pod uwagę.Moim zdaniem jeśli zrobiono ankietę to powinien być uwzględniony też ten termin bo wiem ze byłby chyba lepszy dla wielu.Być może nie byłoby wtedy większości. Być może , ale nikt nawet nie usiłował tego sprawdzić. Tak zadecydowano trudno, ale może należało wziąć pod uwagę innych też.No ale to już musztarda po obiedzie.A tak na marginesie robiona jest lista chętnych a jeszcze nie wiadomo gdzie ma być ten turnus.Nie chcę być złym prorokiem ale obawiam się ze ta lista sie mocno zdeaktualizuje po podaniu miejsca.Jak na mój gust jest to tak trochę robione "od tyłu".Przepraszam ze wtrącam swoje zdanie na ten temat ,ale może i ono choć krytyczne się przyda choćby na przyszłość.W końcu wszyscy się uczymy.

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 04 sty 2007, 15:01

Jak ktoś chce zorganizować coś w sierpniu droga wolna. Ponieważ nikt nie wykazał chęci wzięcia na siebie odpowiedzialności za wyjazd letni, a większość mówi, że warto coś zrobić obwiązek znowu spadł na mnie. Tak się składa, żę też mam swoje plany i sierpień dla mnie absolutnie odpada. Jak wiesz taki wyjazd dla osoby odpowiedzialnej urlopem nie jest.
Jesli nie spełniłam oczekiwań wszystkich to przepraszam, że arbitralnie ustaliłam termin.
Na dodatek termin pierwszej w połowie lipca jest dla mnie lepszy niż w drugiej. W pierwszej mogę być z Maćkiem, w drugiej niestety nie. No, ale tu mogę się poświęcić.
Co do miejsca to ja wolę góry, ale szukamy z Ania czegoś nad morzem - wola większości. Mamy dwa obiekty - jeden Jatrzębia - I połowa lipca, drugi Władysławowo w trakcie rozmów. na ogląd obiektów wybieram się w połowie stycznia.
Przygotowania do turnusu dlatego są podjęte tak wcześnie, aby każdy mógł dostosować swoje plany do terminu. Co do studentów, to za moich czasów po zerowych terminach byłam wolna koło 10 czerwca. Myślę, żę planując sesję do końca czerwca można się wyrobić.
Mamcia

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin

Post autor: -Ania- » 04 sty 2007, 18:25

Gośka - to że ktoś jest chętny na wyjazd nie oznacza, że jedzie w 100%
lista jest po to- po 1 - by wiedzieć ile osób chce jechać- to nam, tj mamci i mnie daje
wstępny namiar na wybór ośrodka pod kątem ilości miejsc.

po 2 najpierw jest ankieta, gdzie są dwa terminy. Już wiesz, że nie bierzemy pod uwagę sierpnia. Ktoś, kto się wpisuje do ankiety prawie jednocześnie jest wpisywany do listy chętnych (pisze prawie, bo uzupełniam dane co 1-2 dni).

Mamcia, co to studiów, nie wiem jak u innych studentów, ale u mnie terminy zerowe trwają nawet do 5-8 lipca.... ale postaram się planować sesję do końca czerwca, choć nie zawsze to jest możliwe.

Co do wyboru miejsca, to jak pisze mamcia- jest brana wola większości.

pozdrawiam
ania

p.s. na marginesie- uważam, że organizacja tego turnusu jest o nieba lepsza niz poprzednio, przynajmniej dla mnie. Może to sugestywne odczucie- ale i tak Wszystkim się nie dogodzi.

Obrazek

Misia

Post autor: Misia » 04 sty 2007, 20:26

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Kacper

Post autor: Kacper » 07 sty 2007, 12:20

hm.. dziś się zalogowałem, ale przeglądając forum widzę tu rozsądną ekipę i chętnie zgłaszam swój akces na taki wypad :roll:. Mam na uczelni teraz przez szpital trochę w plecy, ale dam radę :wink:
Oczekuję na bliższe informacje w tym temacie.

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin

Post autor: -Ania- » 07 sty 2007, 14:10

Każdy ośrodek musi spełniać ten warunek- czyli możliwość przyjmowania uczestników z dofinansowaniem z PCPR-u.

Poza tym są inne warunki, typu koszt pobytu (max 1300 zł), ilość miejsc etc.
dużo by tego wymieniać

pozdrawiam
Ania

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „pomorskie”