Dymisja w rządzie z powodu choroby jelit.

Artykuły naukowe związane z NZJ (zawsze pamiętamy o podaniu autora i źródła kopiowanego materiału).

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Handzia
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono

Dymisja w rządzie z powodu choroby jelit.

Post autor: Handzia » 25 maja 2006, 22:27

Pomyślałam sobie ,że może ta wiadomość przyda się nam w jakiś sposób.
Przeczytałam w gazecie ,że minister A. Czartoryski( 40 lat) pierwszy zastępca i prawa ręka min.Dorna podał się do dymisji i oto jej powody:
Jestem nieuleczalnie chory wyjawił "Super Expresowi".Mam zapalenie jelita grubego .To schorzenie można tylko zaleczyć.W ostatnim czasie dolegliwości nasiliły się.Bóle były nie do zniesienia.Miałem ataki w Sejmie,w ministerstwie,a nawet w ulicznym korku.Dzięki przyjmowanym lekom stanąłem na nogi i czuję się nieco lepiej.
Nie da się jednak kierować ministerstwem ze szpitala-tyle minister.
Widać że nasze choróbstwo zawędrowało już nawet do elit rządowych.

Mutti
Początkujący ✽✽
Choroba: CD u rodzica

Re: Dymisja w rządzie z powodu choroby jelit.

Post autor: Mutti » 25 maja 2006, 22:56

Też czytałam.
Coraz więcej nas...
I, żeby było jasne, wcale mi nie jest lepiej z powodu, że ministrów też dotykają choroby smiertelników. Ja mu współczuję... miał szansę coś zrobić a tu takie paskudztwo ....

Awatar użytkownika
kasia88
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: kasia88 » 26 maja 2006, 00:30

A gdzieś tu mówiono że ta choroba dotyka ludzi inteligennych...
to coś sie tu nie zgadza...
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem."

Mutti
Początkujący ✽✽
Choroba: CD u rodzica

Post autor: Mutti » 26 maja 2006, 08:48

Inteligencja często jest definiowana jako zdolność aktywnego przystosowywania sie do nowych sytuacji, warunków, środowiska. Więc może pan minister tylko się przystosowywał, niekoniecznie aktywnie ?
Nie chcę tu wchodzić w politykę, która mnie mierzi, ale mam takie skrzywienie zawodowe, że w każdym człowieku szukam jego dobrej strony. Nie ma ludzi totalnie złych.
Moje dzieci mówią, ze matka jest naiwna.... Ha, może . Ale wolę być naiwna i wierzyć w ludzi niz patrzeć na świat przez czarne okulary.

Kitty
Debiutant ✽
województwo: lubuskie

Sławna piekna i bogata

Post autor: Kitty » 24 wrz 2006, 14:52

Nie wiem czy ktos wie, ale slawna piosenkarka Anastasia jest wybranka Crohnika :razz:
"Wyjątki od reguły stanowią o uroku życia."

Maciek
Aktywny ✽✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Maciek » 24 wrz 2006, 14:58

Wiemy. Był nawet kiedyś pomysł zaproszenia jej do Polski na koncert charytatywny na rzecz Stowarzyszenia.
Ale rozszedł się po kościach :-)
czasowa kolostomia - 22.12.06-29.03.07, 8.05.07-23.01.08

Awatar użytkownika
kasia88
Aktywny ✽✽✽
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: kasia88 » 25 wrz 2006, 00:14

:w00t:

to była bardziej sarkastyczna wypowiedź i pokazywała mój stosunek do polityków (zwłaszcza tej partii), a nie konkretnie do pana Czartoryskiego , więc prosze nie brać jej tak poważnie :roll:
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem."

Awatar użytkownika
Zbig
Debiutant ✽

Post autor: Zbig » 17 paź 2006, 10:36

Jak można nazywac idiotą czlowieka, którego się nie zna?
Gdzie ta wasza osławiona tolerancja? Czyżby działała tylko wybiórczo? A skąd wiecie, że osoba, którą obrażacie nie jest na tym forum i nie szuka waszego wsparcia?
Żenada i obciach!!!
Kto was tak ukształtował, skąd czerpiecie wzorce moralne?
Pamietęm, jaka burzę wywołało określenie "świr", które użyłem żartobliwie nie kierując go do konkretnej osoby. Teraz obraża się konkretnego człowieka i nikt tego nie potępia, a nawet nie staje w jego obronie. To chyba hipokryzja, delikatnie mówiąc.
Ja osobiscie nie przepadam za lewactwem reprezentowanym przez panów Olejniczaka, Rokitę, Tuska, Leppera i wielu innych, ale nigdy nie ośmieliłbym się nazwać któregokolwiek z nich idiotą. Gdyby ktoś z nich zachorował, po prostu zwyczajnie po ludzku bym mu współczuł, a nie obdarzał epitetami za to, że reprezentuje opcję polityczną, za którą nie przepadam.
Zostawcie może swoje poglądy polityczne na boku- reklamujcie swoją niechęć do PiS na forach do tego przeznaczonych, jest cała masa miejsc, w których mozna wyładować swoją nienawiść do Kaczorów. Niech to forum będzie enklawą spokoju i życzliwości.
Do ciebie Żenobiusie równiez kieruję moje słowa- jako moderator powinieneś powstrzymywac sie od wyrazania swoich antypatii politycznych, bo na tym forum są sympatycy różnych partii i jak dotąd nie wyrażali swoich poglądów, tylko dyskutowali o chorobach.
Wasz swiat jest ukształtowany przez jedne media i nie macie czasu, siły, ani ochoty na poznanie drugiej strony medalu. Karmicie sie nawzajem komunałami w oparciu o te same gazety i stacje telewizyjne.
To forum służy do tego aby sie wspierać- mi osobiście bardzo pomogło i chciałbym, zeby pomogło każdemu, niezależnie od tego, czy jest politykiem, listonoszem, gejem, lesbijką, nauczycielem, gojem, czy Żydem.
Każdy człowiek (oprócz bandyty) zasługuje na współczucie i wsparcie, nawet ten o którym w Gazecie Wyborczej i TVN mówią niepochlebnie.
Zbig

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 17 paź 2006, 11:23

Zgadzam się z opinią o nie ruszaniu politycznych tematów, a już na pewno nie popieram epitetów. Temat umarł i nie widzę powodów do odgrzebywania. Ktoś się zapędził, przeprosił i jekt OK. Muszę jednak wyjaśnić, żę jak pamiętam to w czasie pisania postu Zeno nie był moderatorem, a w jego postach nie widzę żadnego podburzania, ani opini politycznych. Pisał tylko o tym że niektóre gazety nie są jego preferowanym źródłem inforamcji.
Mam prośbę nim coś komuś zarzucicie przeczytasjcie jego posty DOKLADNIE.
Co do Pana Posła, to liczyłam, że nas wesprze. Szukałam kontaku - rozmawiałam z asystentem, wysyłalam e-maile, rozmawiałam z klubowymi kolegami prosząc o kontakt. Jak dotychczas bez skutku.
Jeśli Pan Poseł szuka pomocy to my jesteśąmy otwarci, ale on mółby też pomóc nam wszystkim.
mamcia
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Zbig
Debiutant ✽

Post autor: Zbig » 17 paź 2006, 12:37

Zgadzam sie z Mamcią- temat polityki nie pasuje do tego forum.
Nie miałem jednak na myśli ostatniego postu Zenobiusa (którego bardzo cenię i pozdrawiam)- czytałem równiez starsze posty.
Nie wydaje mi sie, że jeden, czy kilku obecnych posłów rozwiąże nasze problemy.
Błędy popełnione przez 50 lat socjalizmu nie jest tak łatwo poprawić przez kilka lat - także te dotyczące opieki zdrowotnej- nie zrobiono tego przez 16 lat i być moze obecnie nic się nie zmieni. Jednakze określanie ludzi, którzy próbują coś zmienić, mianem "idiotów", jest niasmaczne, choćby w kontekscie ich choroby.
Na tej zasadzie mnie także, droga Kasiu, możesz nazwać "idiotą".
Zbig

Maciek
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: Maciek » 17 paź 2006, 16:39

Drogi Zbig! Masz rację - polityka nie pasuje do tego forum. Także określenie kogos mianem "idioty" - jest absolutnie niedopuszczalne.
Nie zgadzam się z Toba natomiast w jednym miejscu - nawet jeden, a zwłaszcza kilku posłów może pomóc w rozwiązaniu naszych problemów - vide powrót CU i CD na listę chorób przewlekłych.
Pozdrawiam serdecznie!

Maciek
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: Maciek » 17 paź 2006, 20:03

Yes, yes, yes! Bez żadnych skojarzeń politycznych :roll:

Zablokowany

Wróć do „NZJ - artykuły naukowe”