Ankieta dla Studentki

Tutaj prosimy o pomoc i pomagamy:
w wypełnianiu ankiet, petycji;
w pracach magisterskich, naukowych (nie zapominamy o pełnym tytule i nazwisku promotora)
oraz w tworzeniu poradników itp.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Gonzales
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --

Re: Ankieta dla Studentki

Post autor: Gonzales » 28 cze 2015, 00:17

Należy ułożyć ankietę skierowaną do ludzi, którzy poradzili sobie z tą skomplikowaną chorobą i znaleźć cechy wspólne. Tylko jest z tym jeden problem - brak sponsorów. Nikt nie chce ograniczenia spożycia leków lub mąki glutenowej.
Ja od roku czuję się wyśmienicie, ale nikt nie zapytał dlaczego. Zamiast tego dostaję ankiety o nieuchronnym skróceniu życia lub lewatywie z kału osoby zdrowej.
Lekarze nabierają wody w usta gdy słyszą o diecie bezglutenowej. Ja to nazywam brakiem powołania. To samo w Polsce i w Anglii.
Co mi pomogło? Dieta bezglutenowa, wiara, rodzina, konwencjonalne leki, zmiana pracy i samodzielne przyrządzanie potraw/napojów. Tyle. Kropka.
Dieta bezglutenowa postawiła mnie na nogi

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Re: Ankieta dla Studentki

Post autor: Anette28 » 29 cze 2015, 08:11

obyty.z.cu pisze:Albo jak u znachora...nie wolno brać leków a jeść i pić tylko wywary ze słomy.
Po prostu założenia są chore.
A ankieta do wypełnienia to jak gra w kompie...ilu trzeba zabić w jakim czasie żeby przeżyć.

sorki...
obyty przyznaję rację, jest to przykre dlatego tez nie będę brać w tym udziału :idea:
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Zablokowany

Wróć do „Petycje, ankiety, prace naukowe”