Prośba o pomoc w wypełnieniu ankiety do pracy magisterskiej

Tutaj prosimy o pomoc i pomagamy:
w wypełnianiu ankiet, petycji;
w pracach magisterskich, naukowych (nie zapominamy o pełnym tytule i nazwisku promotora)
oraz w tworzeniu poradników itp.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Kinga_7
Debiutant ✽
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: małopolskie

Re: Prośba o pomoc w wypełnieniu ankiety do pracy magisterskiej

Post autor: Kinga_7 » 04 mar 2015, 23:16

Dziękuję wszystkim za poświęcenie chwili na wypełnienie ankiety oraz za uwagi i komentarze. Przynajmniej do kilku chciałabym się odnieść, może to trochę rozjaśni innym:
- zdaję sobie sprawę, że chorób autoimmunizacyjnych jest dużo dużo więcej niż te wymienione w mojej ankiecie i brane przeze mnie pod uwagę, jednak po konsultacji z moim Promotorem doszliśmy do wniosku, że skupię się na tych najczęstszych, co do których istnieje powiązanie z hipotezą higieny (czyli w dużym uproszczeniu wpływie warunków higienicznych na zdrowie), gdyż badanie tej hipotezy jest głównym celem mojej pracy. Dotychczasowe badania naukowe skupiają się głównie na SM, cukrzycy typu I oraz CD. Chciałabym badać ten temat szerzej, jednak jest to tylko praca magisterska, a nie doktorat...
- zdaję sobie również sprawę z niedoskonałości mojego narzędzia, jakim jest ankieta internetowa, zostawiająca czasem dużo wątpliwości i niejasności. Z chęcią przeprowadziłabym wywiad z każdym respondentem osobiście, jednak nie mam takiej możliwości.
- oczywiście zgadzam się z Waszymi uwagami, faktycznie niektóre pytania są niedoprecyzowane i chylę czoła, że nie zauważyłam tego wcześniej ani ja, ani mój Promotor.

Dziękuje jeszcze raz i mimo wszystko zapraszam do wypełniania ankiety! :)

Awatar użytkownika
ittersbitters
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: pomorskie

Post autor: ittersbitters » 02 kwie 2015, 19:24

wypełnione :)

Kinga_7
Debiutant ✽
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: małopolskie

Post autor: Kinga_7 » 25 kwie 2015, 15:30

Witajcie!
Ponawiam serdeczną prośbę o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej wpływu czynników środowiskowych na występowanie chorób autoimmunizacyjnych (w tych choroby Leśniowskiego-Crohna). Zebrane dane posłużą mi do napisania pracy magisterskiej.

https://docs.google.com/forms/d/1FiI9GH ... =send_form

Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory poświęcili kilka minut i wypełnili ankietę! :))

Awatar użytkownika
panbubka
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie

Post autor: panbubka » 27 kwie 2015, 07:19

poszlo:)

Zablokowany

Wróć do „Petycje, ankiety, prace naukowe”